عباسی: فوتبال ایران تنها فوتبال زیان‌ده دنیا است + صدور کیفرخواست پرونده فوت کودک اهوازی – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری میزان: علی عباسی در رابطه با عملکرد سیاه‌جامگان در سه بازی ابتدایی لیگ هفدهم گفت: در مجموع عملکرد تیم راضی کننده بود و در هر سه مسابقه قبلی عملکرد خوبی داشتیم
خبرگزاری میزان: علی عباسی در رابطه با عملکرد سیاه‌جامگان در سه بازی ابتدایی لیگ هفدهم گفت: در مجموع عملکرد تیم راضی کننده بود و در هر سه مسابقه قبلی عملکرد خوبی داشتیم.
وی اظهار کرد: متاسفانه تنها جای دنیا که فوتبال زیانده است ایران است. نه باشگاه ها می‌توانند از طریق حق پخش در آمد دشته باشند و نه تبلیغات محیطی امیدوارم که حداقل حمایت های لازم صورت گیرد تا تیمی مانند ما که خصوصی هستیم زیان ندهیم.

وی افزود: روز گذشته برابر فولاد هم عملکدر خوبی داشتیم اما متاسفانه از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و روی یک اشتباه هم گل خوردیم. اما عملکرد فنی تیم راضی کننده بود.

عباسی در خصوص دیدار تیمش برابر پرسپولیس نیز تصریح کرد: مانند بازی های قبل می‌رویم و می‌جنگیم و آبرومندانه بازی خواهیم کرد تا دست پر از زمین خارج شویم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در مورد جذب دوباره حمیدرضا علی‌عسگر هم خاطرنشان کرد: ما در پست دفاع راست مشکل داشتیم که به همین خاطر پس از مذاکره با علی‌عسگر او را انتخاب کردیم.

وی در مورد فسخ قرارداد باشگاه سیاه‌جامگان با یوری چلاک هم گفت: کمیته فنی در خصوص این بازیکن تصمیم‌گیرنده است و قطعا اگر ایشان نتواند برای تیم ما مفید باشد و استاندارهای لازم را برای بازی نداشته باشد قراردادش را فسخ می‌کنیم. در حال حاضر هم منتظر نظر کمیته فنی در این مورد هستیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان مشهد اضافه کرد: امسال کاملا هدفگذاری شده کار را پیش می‌بریم و قطعا رتبه امسالمان در جدول رده بندی تک رقمی است.

——————-
خبرگزاری میزان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: کیفرخواست پرونده فوت کودک سه ساله اهوازی پس از تکمیل تحقیقات و با دقت فراوان صادر شد
خبرگزاری میزان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: کیفرخواست پرونده فوت کودک سه ساله اهوازی پس از تکمیل تحقیقات و با دقت فراوان صادر شد.
حسینی دادستان اهواز، پس از بازدید از محل حادثه، با حضور در منزل متوفی با ابراز تاسف از بروز این حادثه با خانواده وی ابراز همدردی کرد و بر رسیدگی فوق العاده این پرونده تاکید کرد.

حسینی از صدور کیفرخواست پرونده فوت کودک سه ساله اهوازی خبرداد و گفت: کیفرخواست پس از تکمیل تحقیقات و با دقت فراوان صادر و برای بررسی نهایی به دادگاه کیفری استان ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری میزان، دادستان عمومی و انقلاب اهواز چندی قبل با حضور در محل حادثه سقوط کودک سه ساله در فاضلاب گفت که در کوتاه‌ترین زمان به پرونده رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *