حدادی از صعود به فینال بازماند + با 20 میلیون چه خودروهایی می‌توان خرید؟ – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان در لندن ادامه یافت. احسان حدادی یکی از نمایندگان ایران بود که در پرتاب دیسک با حریفانش رقابت کرد
حسین کیهانی، تنها نماینده باقی مانده ایران در این رقابت‌ها است که در 3 هزار متر حضور خواهد داشت.

حدادی در گروه A مقدماتی با رکورد 63.03 متر در بین 16 شرکت کننده در رده نهم ایستاد و برای مشخص شدن تکلیف صعودش به فینال منتظر نتایج رقابت ورزشکاران گروه B نشست.

خبرگزاری تسنیم: روز نخست از شانزدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی جهان در لندن ادامه یافت. احسان حدادی یکی از نمایندگان ایران بود که در پرتاب دیسک با حریفانش رقابت کرد.

با توجه به اینکه فقط 12 نفر به فینال پرتاب دیسک صعود می‌کنند، حدادی نتوانست به فینال برسد تا کار دومین نماینده ایران نیز در همان شب اول مسابقات به پایان برسد.

رقابت گروه B نیز دقایقی قبل برگزار شد که تاکنون 5 پرتابگر توانسته‌اند رکوردی بهتر از آنچه حدادی ثبت کرده بود را رقم بزنند.

——————-
خبرگزاری میزان: با مبلغ 20 میلیون تومان در بازار خودروهای دست دوم می‌توانید خودروهایی شامل پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول را خریداری کنید
قیمت برخی از این خودروها به صورت زیر است:

با 20 میلیون چه خودروهایی می‌توان خرید؟

با بررسی بازار خودروهای دست دوم دریافتیم با مبلغ 20 میلیون تومان می توانید گزینه‌هایی مانند پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول پیش رو داشته باشید.

خبرگزاری میزان: با مبلغ 20 میلیون تومان در بازار خودروهای دست دوم می‌توانید خودروهایی شامل پژو پارس، پژو 206، تیبا، پراید، فولکس گل، مزدا 323، نیسان پاترول را خریداری کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *