آخرین وضعیت فلاحتی نژاد در بیمارستان + واترپلوی ایران از المپیک بازماند – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: محمدعلی فلاحتی نژاد از قهرمانان و پیشکسوتان خوشنام وزنه برداری مدتیست که به دلیل مشکل کلیه در بیمارستان بستری شده است
وی در پایان گفت: در طول این مدت تعدادی از همدوره ای های آقای فلاحتی نژاد به عیادت وی آمده و جویای احوال وی شده اند. با این وجود باید تاکید کنم که جای نگرانی نیست و بهتر است رسانه ها از انتشتار اخبار نگران کننده و غیرواقعی بپرهیزند تا آقای فلاحتی نژاد در فضایی بدون استرس سلامتی خود را به دست آورد.

وی با رد شایعه کما رفتن این پیشکسوت وزنه برداری گفت: این خبر به هیچوجه صحت ندارد. بروز عفونت در بدن همواره با بی حالی و سستی همراه هست و متاسفانه نفوذ عفونت به بخش ریه سبب بی حالی و رخوت ایشان شده و این به معنای کما نیست. خوشبختانه عفونت کلیه ها کنترل شده وتقریبا هیچ مشکلی ندارد. در آخرین آزمایش کبد ایشان نیز مشکلی نداشته و وضعیت آقای فلاحتی نژاد رو به بهبود است.

خبرگزاری فارس: محمدعلی فلاحتی نژاد از قهرمانان و پیشکسوتان خوشنام وزنه برداری مدتیست که به دلیل مشکل کلیه در بیمارستان بستری شده است. روز گذشته خبری مبنی بر پایین آمدن سطح هوشیاری فلاحتی نژاد منتشر شد که نگرانی جامعه ورزش و وزنه برداری را به همراه داشت.

در همین رابطه یکی از بستگان فلاحتی نژاد گفت: آقای فلاحتی نژاد به دلیل مشکل کلیه قریب به یک ماه است که در بیمارستان بستری شده و مشکل ایشان مربوط به دیروز و امروز نیست. متاسفانه کلیه ایشان دچار عفونت شده و این عفونت به سایر نقاط بدن نیز گسترش پیدا کرده و در حال حاضر ریه را درگیر کرده است. 

——————-
خبرگزاری تسنیم: تیم واترپلوی ژاپن با غلبه بر چین در آخرین دیدار مسابقات واترپلو انتخابی المپیک در شهر فوژان مسافر المپیک شد و تیم کشورمان شکست خورد
چین 10 – ژاپن 16

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، رقابت‌های واترپلوی انتخابی المپیک ریو 2016 با برگزاری دو دیدار امروز (یکشنبه) در شهر فوژان چین به پایان رسید.

نتایج روز پایانی مسابقات واترپلوی انتخابی المپیک ریو 2016 به شرح زیر است:

خبرگزاری تسنیم: تیم واترپلوی ژاپن با غلبه بر چین در آخرین دیدار مسابقات واترپلو انتخابی المپیک در شهر فوژان مسافر المپیک شد و تیم کشورمان شکست خورد.
مسابقات انتخابی المپیک ریو 2016 از چهارشنبه تا یکشنبه (25 تا 29 آذر 1394) به میزبانی چین در شهر فوژان برگزار شد. ژاپن، چین، قزاقستان، ایران و عربستان تیم‌های حاضر در این تورنومنت بودند. کاروان ایران پس از پایان این رقابت‌ها ساعت 5 صبح روز سه‌شنبه به میهن باز می‌گردد.

دیدار دوم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود. مسابقه دو تیم ژاپن و چین حکم تعیین کننده نماینده قاره آسیا در المپیک را داشت. این دیدار درگیرانه و سریع در پایان با حساب 16 بر 10 به سود ژاپن به پایان رسید. این چهارمین پیروزی متوالی ژاپنی‌ها در این مسابقات بود. با این حساب ژاپن تنها نماینده قاره‌کهن در المپیک ریو 2016 شد.

ایران 10 – قزاقستان 19

در مسابقات امروز ابتدا تیم‌های قزاقستان و ایران در استخر مجموعه ورزشی Century Lotus به مصاف هم رفتند که ملی‌پوشان واترپلوی ایران با نتیجه 19 بر 10 مغلوب حریف پرقدرت خود شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *