درخشان: هنوز جذب بایرامی قطعی نیست + – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری میزان: حمید درخشان در رابطه با جذب مهرداد بایرامی گفت: فعلا جذب این بازیکن قطعی نشده است البته مذاکراتی با برخی بازیکنان برای برطرف شدن نقاط ضعفمان انجام شده است
خبرگزاری میزان: حمید درخشان در رابطه با جذب مهرداد بایرامی گفت: فعلا جذب این بازیکن قطعی نشده است البته مذاکراتی با برخی بازیکنان برای برطرف شدن نقاط ضعفمان انجام شده است.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تاکید کرد: آموزش تعمیرات موبایل رایگان ما در فرصت باقی مانده برای رفع نقاط ضعفمان یکی دو بازیکن تا پایان نقل‌وانتقالات جذب می‌کنیم و در حال حاضر در حال بررسی بهرتین گزینه‌ها هستیم.

وی افزود: برخی بازیکنان بیرون مانده نام نفت را مطرح می‌کنند اما تا زمانی که با بازیکنی قرارداد نبندیم هیچ چیز در مورد جذب آنها قطعی نشده است.

——————-

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تعمیر لپ تاپ ایسوس امروز با برگزاری یک رویداد خبری اعلام کرد که الکام گیمز از تاریخ ۱۹ الی ۲۵ شهریور ماه در محل باغ کتاب تهران برگزار می‌شود
پیش از این نظام صنفی خبر داده بود که برخلاف سال گذشته، الکام گیمز در نمایشگاه الکامپ ۹۶ جایی نخواهد داشت و در آینده و مکانی دیگر برگزار می‌شود. سعادت، رییس نظام صنفی رایانه‌ای علت جدا شدن الکام گیمز از نمایشگاه الکامپ را برگزاری نمایشگاه TGC چند هفته بلیط هواپیما قبل از نمایشگاه الکامپ عنوان کرده بود.

سعادت همچنین خبر می‌دهد که ۴۵ میلیون تومان جایزه نقدی و غیر نقدی برای این رویداد در نظر گرفته شده و برندگان این رویداد به جام جهانی توسان در کره جنوبی اعزام خواهند شد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور امروز با برگزاری یک رویداد خبری اعلام کرد که الکام گیمز از تاریخ ۱۹ الی ۲۵ شهریور ماه در محل باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

وی تعمیرات 118 امروز خبر می‌دهد که علاوه بر همین مسئله، مشکلات برخی از اسپانسرهای خارجی نیز مانع برگزاری الکام گیمز در الکامپ بیست و سوم شد.

به گفته سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، «پرشیا گیم» مجری الکام گیمز خواهد بود و این رویداد در فضایی ۹۰۰ متری و در سه بخش PC، کنسول PS4 و موبایل در تاریخ یاد شده برگزار می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *