میوه های خشک شده فله ای نخرید + دروازه بان جمهوری چک درگذشت – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه های خشک شده ای که به صورت فله ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی در بازار به فروش می رسد ، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست
خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو گفت: میوه های خشک شده ای که به صورت فله ای و بدون هیچ نوع مشخصاتی بلیط هواپیما در بازار به فروش می رسد ، مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو نیست.
 نسترن محمدی افزود: میوه های خشک شده در بازار باید در کارخانه های مجهز بهداشتی، تهیه و بسته بندی شوند.

رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی با منشاء گیاهی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: میوه های خشک شده حتما باید در کارخانه های مشمول اخذ پروانه های بهداشتی و نیز در شرایط مناسب و مطابق با ضوابط و قوانین، تعمیر گوشی تهیه و بسته بندی شوند.

محمدی یادآور شد: میوه ها بعد از خشک شدن در کارخانه ها که بر اساس ضوابط بهداشتی و با حضور مسئول فنی صورت می گیرد ،هنگام بسته بندی نیز از لحاظ باقیمانده سموم کنترل می شوند.

وی از مصرف کنندگان خواست ، هنگام خرید این نوع محصول حتما به مشخصات بهداشتی روی آن، دقت کنند.

——————-
ورزش سه: پاول سرنیچک، دروازه بان سابق نیوکاسل و تیم ملی چک به دلیل ایست قلبی ظهر تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ امروز در 47 سالگی درگذشت.

29 آذر ماه سرنیچک به دلیل ایست قلبی در بیمارستان بستری شد و در این مدت به کمک دستگاه زنده مانده بود
ورزش سه: پاول سرنیچک، دروازه بان سابق نیوکاسل و تیم ملی چک به دلیل ایست قلبی ظهر امروز در 47 سالگی درگذشت.
29 آذر ماه سرنیچک به دلیل ایست قلبی در بیمارستان بستری شد و در این مدت به کمک دستگاه زنده مانده بود. او ظهر امروز در حالیکه اعضای خانواده در کنارش بودند تعمیرات موبایل درگذشت. سرنیچک 152 بازی برای نیوکاسل و 49 بازی برای تیم ملی چک انجام داد و پیش از مرگ هدایت تیم معروف اسپارتاپراگ را بر عهده داشت.

باشگاه نیوکاسل در توئیتر خود این ضایعه را به خانواده سرنیچک و هواداران نیوکاسل تسلیت گفته است. در کارنامه سرنیچک، حضور در تیم هایی چون برشیا و وستهام نیز به چشم می خورد.

دروازه بان جمهوری چک درگذشت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *