حمل مواد مخدر از طریق پهپاد؛ راهکار تازه قاچاقچیان آمریکایی – دیجیاتو + پاری سن ژرمن تهدیدی جدی برای فوتبال جهان است – سایت خبری ورزشی

دو ماه پیش بود که خبر استفاده از پهپاد برای حمل مواد مخدر و موبایل به داخل زندان ها را در دیجیاتو خواندید و حالا خبر می رسد که یک جوان 25 ساله در آمریکا، از این وسیله پرنده برای قاچاق ماده مخدر شیشه از مرز مکزیک استفاده کرده است
گفتنی است مأموران گشت مرزی سن دیگو با مشاهده و تعقیب پهپاد، به ریورا رسیده و او را دستگیر کرده اند. بنا آموزش تعمیرات موبایل رایگان به اظهارات مسئولین اداره گمرک و کنترل مرزهای ایالات متحده، آقای ریورا هم اکنون در بازداشت به سر برده و شانزدهم شهریور محاکمه خواهد شد.

دو ماه پیش بود که خبر استفاده از پهپاد برای حمل مواد مخدر و موبایل به داخل زندان ها را در دیجیاتو خواندید و حالا خبر می رسد که یک جوان 25 ساله در آمریکا، از این وسیله پرنده برای قاچاق ماده مخدر شیشه از مرز مکزیک استفاده کرده است.

بر اساس گزارش اداره آموزشگاه تعمیرات موبایل گمرک و کنترل مرزهای ایالات متحده، قاچاقچی مورد بحث به نام «جورج ادوین ریورا» هنگام دستگیری در فاصله 600 متری از مرز مکزیک و سن دیگو، 6 کیلوگرم شیشه به همراه داشته و اعتراف کرده از ابتدای بهار تا کنون، دست کم شش بار این کار را انجام داده است.

پهپاد مورد استفاده یک دستگاه DJI Matrice 600 بوده است

محموله بلیط کیش مورد اشاره در خیابان های آمریکا ارزشی در حدود 46 هزار دلار دارد که البته ریورا ادعا کرده برای قاچاق آن، تنها 1000 دلار دریافت کرده است. همچنین با توجه به تصویری که از پهپاد مورد استفاده منتشر شده، به نظر می رسد قاچاقچی مذکور از یک دستگاه «DJI Matrice 600» با توانایی حمل 6 کیلوگرم بار بهره گرفته است.

——————-
ایسنا: ‌به خرید بلیط هواپیما ماهان نقل از مونت کارلو، باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن چند سالی است که به کلی متحول شده و ثروت نجومی مالک این باشگاه باعث شده تا آنها با هر بازیکنی که دوست دارند قرارداد امضا کنند
او ادامه‌ داد: پاری ‌سن‌ ژرمن به وسوسه کردن ام‌باپه  فضای بدی را به وجود آورده است. حضور این تیم باعث می‌شود تا تیم‌های دیگر انگیزه ای برای رقابت نداشته باشند. همه ما نگران این وضعیت هستیم و باید آن را تغییر دهیم. تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ اتحادیه اروپا خواستار بازی جوانمردانه مالی است؛ چیزی که پاری ‌سن‌ ژرمن آن را رعایت نمی کند.

لیون در فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه نتایج خوبی به دست آورده است و در سه بازی هفت امتیاز کسب کرده است.

میشل اولاس، گفت‌:  آن چه که در پاری ‌سن‌ ژرمن اتفاق می افتد یک تهدید جدی برای فوتبال اروپا و جهان است. وجود تیمی با چنین توان مالی بالا باعث می‌شود تا دیگر رقابت از بین برود و جذابیت خرید بلیط هواپیما فوتبال هم کم شود.

ایسنا: ‌به نقل از مونت کارلو، باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن چند سالی است که به کلی متحول شده و ثروت نجومی مالک این باشگاه باعث شده تا آنها با هر بازیکنی که دوست دارند قرارداد امضا کنند. رئیس باشگاه لیون به شدت مخالف ولخرجی‌های پاری ‌سن‌ ژرمن است و آن را تهدیدی جدی برای فوتبال جهان می داند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *