پیشنهاد 40 میلیونی منچستر برای باکا + انتخاب شهردار آینده تهران به تعویق افتاد – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس:  کارلوس باکا مهاجم کلمبیایی باشگاه میلان که برای این تیم تا به حال در 22 بازی موفق به زدن 10 گل شده است، در نقل و انتقالات زمستانی با پیشنهادهای متعددی مواجه شده و بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی خواهان این مهاجم گلزن و خوش تکنیک باشگاه میلان هستند
خبرگزاری فارس:  کارلوس باکا مهاجم کلمبیایی باشگاه میلان که برای این تیم تا به حال در 22 بازی موفق به زدن 10 گل شده است، تیک بان در نقل و انتقالات زمستانی با پیشنهادهای متعددی مواجه شده و بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی خواهان این مهاجم گلزن و خوش تکنیک باشگاه میلان هستند.

به گزارش روزنامه میرر انگلیس سران باشگاه منچستریونایتد آماده ارائه پیشنهاد خود برای جذب کارلوس باکا هستند و این باشگاه انگلیسی تصمیم دارد با ارائه پیشنهادی 40 میلیون یورویی سران باشگاه میلان را برای انجام این انتقال در ژانویه متقاعد بلیط هواپیمایی کند، اما منچستریونایتد تنها باشگاه خواهان این مهاجم کلمبیایی نیست، چرا که گفته می‌شود باشگاه چلسی هم پیشنهاد خود را برای ارائه به میلان برای جذب کارلوس باکا آماده کرده است.

در صورت قبول این پیشنهاد 40 میلیون یورویی از سوی میلان، این باشگاه ایتالیایی در یک نیم فصل سود 10 میلیون یورویی از جذب این مهاجم 29 ساله می کند، اما در حال حاضر این مهاجم گلزن در میلان احساس راحتی می‌کند و این تعمیر لپ تاپ احتمال وجود دارد که میلان برای فروش او تا پایان این فصل دست نگه داشته و سپس در نقل و انتقالات تابستانی با دریافت پیشنهادی بهتر از سوی باشگاه های ثروتمند انگلیسی و اسپانیایی (رئال مادرید و اتلتیکومادرید) این مهاجم خوش تکنیک را به فروش برساند.

——————-

خبرگزاری میزان: مرتضی الویزی؛ رئیس سنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: بررسی صلاحیت کاندیدای شهرداری تهران انجام شد و بعد تعمیرات گوشی از برنامه ریزی ها به لیست ٢٤ نفره رسیدیم
وی تاکید کرد: شهردار امروز انتخاب نخواهد شد و زمانی شهردار را انتخاب می کنیم که جلسه رسمی شورا برگزار شود. آن روز گزینه نهایی را انتخاب خواهیم کرد.

خبرگزاری میزان: مرتضی الویزی؛ رئیس سنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: بررسی صلاحیت کاندیدای شهرداری تهران انجام شد و بعد از برنامه ریزی ها به لیست ٢٤ نفره رسیدیم.

رئیس سنی نمایندگی اپل شورای شهر تهران با اشاره به برنامه ریزی برای انتخاب شهردار از سوی ٣ کاندیدا اظهارکرد: رای گیری از میان نجفی، کولایی و مهرعلیزاده انجام خواهد شد.

وی افزود: لیست ٧ نفره ای در نهایت اعلام شد که از بین این لیست نیز ٢ نفر به دولت راه پیدا کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *