دی لورنتیس: رایولا باید از روی جنازه من رد شود – سایت خبری ورزشی

طرفداری: دی لورنتیس، رئیس ناپولی، در مورد مسائل مختلف و جالبی به گفتگو با خبرنگاران پرداخته است. او به هوادارانش اطمینان داده است تا زمانی که در این باشگاه حضور دارد؛ اجازه نخواهد داد اینسینیه راهی تیم دیگری از جمله بارسلونا شود
دی لورنتیس در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم و اسکای اسپورت ایتالیا، گفت:

رایولا هر کاری دلش می خواهد؛ انجام بدهد؛ اما اگر او قصد دارد اینسینیه تعمیرات تخصصی لپ تاپ را به بارسلونا ببرد، باید از روی جنازه من رد شود!

هرگز نگویید؛ هرگز. ممکن است رینا بر سر یک قرارداد جدید با ما به توافق برسد.

پپه رینا؟ نگران از دست دادن او نبودم. کجا می خواست برود؟ رینا با ما یک سال دیگر قرارداد دارد. او هیچ جایی نمی توانست برود. من رینا را از دست نمی دهم تا با یک دروازه بان دیگر، جای او را پر کنم. چه کسی برای ناپولی، بهتر از او پیدا می شود؟ هر چقدر هم که یک دروازه تور لحظه آخری مشهد بان با استعداد باشد؛ هنوز در ناپولی مورد آزمایش قرار نگرفته است.

ناپولی همه عناصر فصل گذشته را حفظ کرده است؛ بدون اینکه اجازه بدهیم کسی برود، ضمن اینکه چند بازیکن جدید نیز اضافه کردیم. این عملی پیچیده و سخت بود. اتفاقات بیش تری تا یکی دو روز آینده در مورد خرید و فروش ها، در راه هستند. ساری یک مربی فوق العاده است و اگر مدیری مثل ساری داشتم؛ او را برای همیشه نگه می داشتم.

رایولا تور بانکوک شبیه شخصیت های کارتونی، سرگرم کننده است. زمانی را به یاد می آوردم که او سعی کرد همشیک را از اینجا ببرد و شکست خورد. حالا 10 سال گذشته و همشیک هنوز اینجاست. حالا می خواهد همین کار را در مورد اینسینیه انجام بدهد؛ خواهیم دید که آیا او موفق خواهد شد یا خیر.

طرفداری: دی لورنتیس، رئیس ناپولی، در مورد مسائل مختلف و جالبی به گفتگو با خبرنگاران پرداخته است. او به هوادارانش اطمینان داده است تور مشهد تا زمانی که در این باشگاه حضور دارد؛ اجازه نخواهد داد اینسینیه راهی تیم دیگری از جمله بارسلونا شود.

مینو رایولا که عملا  ایجنت رسمی اینسینیه محسوب نمی شود، به این بازیکن توصیه کرده است؛ راهی بارسلونا شود. دی لورنتیس در این مورد گفت:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *