تراکتورسازی در ورزشگاه اختصاصی تمرین می‌کند + آغاز اجرای «بازی بی‌پایان» در حوزه هنری – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی،  شاگردان یحیی گل محمدی پس‌از اینکه روز شنبه به استراحت پرداختند روزهای یکشنبه و دوشنبه در زمین فجر عاشورا تمرین کردند و امروز با تغییر محل تمرین خود در کمپ اختصاصی باشگاه تمرین می‌کنند
این تغییر زمین بنا به تصمیم کادر فنی صورت می‌گیرد تا تراکتورسازی بتواند برای فصل زمستان زمین اصلی خود را باکیفیت مناسب نگهداری کند و فشار تعمیر لپ تاپ زیادی به زمین چمن کمپ اختصاصی وارد نشود.

سرخ پوشان از ساعت 17 عصر امروز در کمپ اختصاصی حاضر می‌شوند و یک جلسه آنالیز با کادر فنی برگزار می‌کنند و پس‌ازآن نیز آخرین تمرین سرخ پوشان پیش از ترک تبریز در این استادیوم برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی،  شاگردان یحیی گل محمدی پس‌از اینکه روز شنبه به استراحت پرداختند روزهای یکشنبه و دوشنبه در زمین تور لحظه آخری شیراز فجر عاشورا تمرین کردند و امروز با تغییر محل تمرین خود در کمپ اختصاصی باشگاه تمرین می‌کنند.
تیم تراکتورسازی بعدازظهر فردا عازم مشهد می‌شد تا روز پنج‌شنبه به مصاف تیم پدیده برود.

——————-

خبرگزاری مهر: نمایش «بازی بی‌پایان» نوشته‌ الیزا اورامی و کارگردانی اردلان شجاع کاوه از روز ‌سه‌شنبه ۱۴ شهریور در حوزه هنری به صحنه می‌رود
این اثر نمایشی از ۱۴ تیک بان تا پایان شهریور ساعت ۱۹ در تماشاخانه‌ مهر حوزه هنری میزبان تماشاگران می شود.

 نمایش «بازی بی‌پایان» نوشته‌ الیزا اورامی و کارگردانی اردلان شجاع کاوه از امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۱۹ در تماشاخانه‌ مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود.

آغاز اجرای «بازی بی‌پایان» در حوزه هنری

در تور مالزی خلاصه‌ داستان این نمایش آمده است: مردی در خلوت خود در توهم و گناه، غوطه می‌خورد. او مراقبت می‌خواهد و صبر. پرستاری طلب می‌کند. پرستار می‌آید با کوله باری از خاطره و رنج، می‌ترسد و می‌ترسیم و گاه می‌خندیم به سرنوشت پر از اختیارمان!
همچنین پویان مقدم به عنوان طراح صحنه، فرناز جاودان فرد به عنوان طراح لباس، امیر مهرورزان طراح نور، تور سامویی نوروز 97 پویان مقدم انتخاب تصاویر و فیلمبردار، کیانوش ایازی دستیار کارگردان، فاطمه حاتمی منشی صحنه، مسعود همتیان روابط عمومی و تبلیغات از دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

در این نمایش خسرو شهراز، الیزا اورامی و دیانوش آصف وزیری به ایفای نقش می‌پردازند.

خبرگزاری مهر: نمایش «بازی بی‌پایان» نوشته‌ الیزا اورامی و کارگردانی اردلان شجاع کاوه از روز ‌سه‌شنبه ۱۴ شهریور تور آنتالیا در حوزه هنری به صحنه می‌رود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *