تیمو ورنر می‌تواند 10 سال مهاجم اول آلمان باشد + مظفری‌زاده: پنالتی روی طارمی دیده نشد – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: ماریو گومز، مهاجم باتجربه تیم ملی آلمان، معتقد است که تیمو ورنر می تواند برای یک دهه، مهاجم اول ژرمن ها باشد

این مهاجم 21 ساله باشگاه لایپزیش، بعد از درخشش در جام کنفدراسیون ها، در پیروزی 6-0 شب گذشته آلمان مقابل نروژ هم دو بار دروازه حریف را باز کرد و به همین دلیل، گومز معتقد است که او می تواند برای مدت ها در خط حمله مانشافت بدرخشد.

تیمو ورنر می‌تواند 10 سال مهاجم اول آلمان باشد

او تور لحظه آخری قشم به دیلی میل گفت:” او برای 10 سال مهاجم اول آلمان خواهد بود. اگر او به همین ترتیب ادامه دهد، شاید بهترین مهاجم اروپا هم شود. او فوق العاده کار می کند. اگر بخواهیم بار دیگر قهرمان جهان شویم، به بازیکنی مانند تیمو در این فرم نیاز داریم.”

ورزش سه: ماریو تور ارزان مارماریس گومز، مهاجم باتجربه تیم ملی آلمان، معتقد است که تیمو ورنر می تواند برای یک دهه، مهاجم اول ژرمن ها باشد.

——————-

ورزش سه: سعید مظفری زاده، کارشناس داوری پس از دیدار ایران برابر کره جنوبی به تحلیل قضاوت ریوجی ساتو در این دیدار پرداخته است

* در شروع نیمه دوم فرار مهدی طارمی او را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد، که مدافع سوری که شانسی هم برای رسیدن به توپ نداشت قیمت تور پاتایا با شارژ این بازیکن باعث سرنگون شدن طارمی شد؛ داور باید در این صحنه به سود تیم ملی ایران اعلام پنالتی می کرد.

* ریوجی ساتو داور با تجربه ژاپنی هر چند در نیمه اول اشتباه تاثیرگذاری نداشت؛ اما در چندین مورد در تشخیص خطاها و اعلام یا عدم اعلام آنها دچار اشتباه شد.

* واکنش مهدی طارمی در شرایطی به درستی با کارت زرد داور مواجه شد که نشان داد، بازیکنان ما نیاز به یک کار آموزشی برای پرهیز تور بدروم از گرفتن این کارت های بی مورد دارند که می تواند در بازی های حساس باعث لطمه خوردن تیم ملی و باشگاه های ما شود و آخرین نمونه آن مربوط به کارت قرمزی بود که عزت اللهی گرفت و تبعات آن در این بازی هم دیده شد.

ورزش سه: سعید مظفری زاده، کارشناس داوری پس از دیدار ایران برابر کره جنوبی به تحلیل قضاوت ریوجی ساتو در این دیدار پرداخته است.

* خطای واضح بازیکن سوری روی میلاد محمدی در دقیقه تور لحظه آخری تبریز 76 که در نزدیکی کرنر انجام شد، توسط داور یک ضربه کرنر اعلام شد که از تصمیمات عجیب ریوجی ساتو بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *