خاموشی نورافکن ورزشگاه و عصبانیت کی‌روش + واکنش جالب یوونتوس به ادعای جنجالی اینتر – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم ملی مقابل سوریه از ساعت 19:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده که این دیدار در پایان نیمه نخست به تساوی یک بر یک انجامید
* کارلوس کی‌روش در دقیقه 20 بازی سه بازیکن نیمکت‌نشین را برای گرم کردن بلند کرد.

*سردار آزمون در دقیقه 36 بازی پس از تکلی که روی توپ سوری‌ها رفت مصدوم شد و در نهایت اشکان دژاگه توپ را به اوت زد تا به وضعیت او رسیدگی شود. در همین تور هوایی کرمان حین دروازه‌بان سوریه بار دیگر روی زمین افتاد. یک دقیقه بعد هادی المسری روی زمین افتاد تا وقت تلف کردن سوری‌ها حسابی مورد اعتراض هواداران و بازیکنان ایرانی قرار بگیرد.

*مصدومیت علا الشبلی و ابراهیم آلما حسابی باعث عصبانیت هواداران شده بود. کارلوس کی‌روش هم با خنده‌های عصبی نسبت به وقت تلف کردن سوری‌ها به داور چهارم اعتراض کرد.

* پس از گل سوریه ورزشگاه لحظاتی در سکوت محض تور برزیل نوروز 97 فرو رفت.

* هواداران در حین برگزاری بازی همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم ملی مقابل سوریه از ساعت 19:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شده که این دیدار در پایان نیمه نخست به تساوی یک بر یک انجامید.

* در دقیقه 10 بازی نورافکن شمال شرقی ورزشگاه به کلی خاموش شد.

* پیش از شروع بازی تشویق ایسلندی صورت گرفت.

* همزمان با شروع مسابقه حدود تور ویتنام نوروز 97 40 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند، اما قسمت‌های شمالی و جنوبی ورزشگاه در هر دو طبقه خالی بود. هواداران تا دقایق پایانی نیمه نخست، همچنان در حال ورود به ورزشگاه بودند.

*پس از گل تساوی ایران، دوربین‌های تلویزیونی اسکوبورد ورزشگاه را نشان دادند که نتیجه را 2 بر یک به نفع ایران نشان داده بود!

——————-

ورزش سه: توئیتر باشگاه یوونتوس امروز به صحبت های جنجالی مالک سابق باشگاه تور بانکوک نوروز 97 اینتر واکنش نشان داد.

مدتی پیش ماسیمو موراتی ادعا کرد که اگر تکنولوژی ویدئویی داوری در سال 1998 هم استفاده می شد، ممکن بود سرنوشت اسکودتوی آن سال تغییر پیدا کند
ورزش سه: توئیتر باشگاه یوونتوس امروز به صحبت های جنجالی مالک سابق باشگاه اینتر واکنش نشان داد.

اما توئیتر باشگاه یوونتوس با قرار دادن صحنه ای از بازی که تاریبو وست، مدافع اینتر روی اینزاگی مرتکب خطا شد اینگونه تور مالدیو نوشت: “با توجه به درخواست عموم، اگر تکنولوژی داوری وجود داشت ما این صحنه ای که را چگونه تفسیر می کردیم.”

 واکنش جالب یوونتوس به ادعای جنجالی اینتر

مدتی پیش ماسیمو موراتی ادعا کرد که اگر تکنولوژی ویدئویی داوری در سال 1998 هم استفاده می شد، ممکن بود سرنوشت اسکودتوی آن سال ویزا شینگن تغییر پیدا کند.

در دیدار جنجالی یوونتوس و اینتر آن فصل، به زعم کارشناسان داوری یک پنالتی مسلم در موطه جریمه یووه روی رونالدو گرفته نشد تا بیانکونری در نهایت با برتری 0-1، در پایان فصل با این پیروزی قهرمانی را از آن خود کند و از آن صحنه بود که اعتراضات و شبهات در مورد یوونتوس افزایش یافت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *