ظاهر: بازی بسیار سختی در آزادی بود – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در آخرین دیدار  خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید
محمد ظاهر میدانی، هافبک تیم ملی سوریه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: بازی بسیار سختی را مقابل ایران داشتیم و تیم ملی ایران یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیا به شمار می‌آید تور ارزان ارمنستان و این بازی با توجه به اینکه در زمین ایران بود، بسیار سخت بود ولی خداروشکر که موفق شدیم بازی را به تساوی بکشانیم و در نهایت به مرحله پلی آف راه پیدا کنیم. این دست آورد تاریخی را به ملت سوریه تبریک می‌گویم.

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته در آخرین دیدار  خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه آزادی میزبان سوریه بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به تور زمینی اصفهان پایان رسید. با این نتیجه تیم ملی کشورمان به همراه کره جنوبی به عنوان تیم اول و دوم به صورت مستقیم به جام جهانی راه پیدا کردند در مقابل سوریه موفق شد برای اولین بار در تاریخ به مرحله پلی آف راه پیدا کند و رقیب استرالیا شد.
وی افزود: تمام بازیکنان مصمم بودند که به صورت مستقیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را صعود کنیم و در این بازی تمام تلاش خود را کردند. خداراشکر ما آماده هستیم و بدون توجه به نتیجه تور لحظه آخری اردبیل بازی استرالیا و عربستان ما آماده بازی هستیم تا به جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کنیم.

هافبک سوریه در ادامه درباره اینکه آیا ایران در این بازی با توجه به صعودش انگیزه کافی نداشت و مثل بازی های گذشته بازی نکرد، گفت: اصلا این طور نیست. ایران با همان سیستمی که در بازی‌های گذشته داشت وارد زمین بازی شد. با توجه به اطلاعاتی که دارم ایران با ترکیب اصلی خودش وارد بازی شد و اصلا بازی را آسان نگرفت آموزشگاه تعمیرات موبایل و در میان هوادارانش با تمام قوا بازی کرد و این نتیجه به دست آمده به نظرم نتیجه عادلانه‌ای است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *