لوپتگی: هنوز برای برگزاری جشن صعود زود است + آس اسپانیا: اشک شادی سوریه در استادیوم آزادی ایران – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: پیروزی 8 بر صفر اسپانیا در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه لیختن‌اشتاین، حاشیه امنیت 3 امتیازی این تیم در صدر جدول گروه G را در حالی حفظ کرد که ماتادورها از نظر تفاضل گل هم برتری قابل توجهی نسبت به ایتالیای رده دومی دارند (تفاضل گل اسپانیا +29 است در حالی که تفاضل گل ایتالیا 12+) و این در حالی که است 2 دور دیگر به پایان بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 باقی مانده است
خولن تور لحظه آخری یزد لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا که تیمش در هفته‌های نهم و دهم مرحله انتخابی به ترتیب در خانه برابر آلبانی و در خانه رژیم اشغالگر قدس به میدان خواهد رفت، به خبرنگاران گفت: اینکه به جام جهانی نزدیک شده‌ایم هیچ ارزشی ندارد. در ماه اکتبر ما باید دو بازی مهم انجام دهیم. در هر بازی شما خبرنگاران یکسری نتیجه‌گیری‌ها را انجام می‌دهید یا اطلاعاتی جالب ارائه می‌کنید.

خبرگزاری تسنیم: پیروزی تور بدروم 8 بر صفر اسپانیا در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه لیختن‌اشتاین، حاشیه امنیت 3 امتیازی این تیم در صدر جدول گروه G را در حالی حفظ کرد که ماتادورها از نظر تفاضل گل هم برتری قابل توجهی نسبت به ایتالیای رده دومی دارند (تفاضل گل اسپانیا +29 است در حالی که تفاضل گل ایتالیا 12+) و این در حالی که است 2 دور دیگر به پایان بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 باقی مانده است.
لوپتگی برای بازی مقابل تور مالدیو لیختن‌اشتاین ترجیح داد که با 3 مدافع و 4 هافبک به شیوه لوزی بازی کند. او با ابراز رضایت از اینکه می‌تواند تیمش را با آرایش‌های تاکتیکی متنوع به میدان بفرستد، اظهار داشت: این اولین بازی نیست که تیم ما با این سیستم بازی می‌کند. با این حال برای برخی بازی‌ها ما باید گزینه‌های جدید برای حرکات هجومی‌‌مان پیدا کنیم. بنابراین ما باید دو سه گزینه جدید داشته باشیم اما بدون تغییر در شیوه بازی‌مان.

——————-
خبرگزاری آموزش تعمیرات موبایل رایگان فارس: فرناندو کایاس نویسنده بخش بین الملل روزنامه آس اسپانیا در حوزه شمال آفریقا و خاور میانه، بازی دو تیم ملی فوتبال ایران و سوریه را زیر ذره بین گرفت و نوشت: جالب است که ایرانی‌ها با وجود صعودی زودهنگام در حالی که در خانه خود می توانستند از آن برای یک جشن ملی استفاده کنند، غمگین و ساکت زمین را ترک کردند اما سوریه که به پلی‌آف رفته و امید زیادی هم به شکست دادن چارتر استرالیا ندارد، اشک شوق می‌ریخت و جشن گرفته بود
خبرگزاری فارس: فرناندو کایاس نویسنده بخش بین الملل روزنامه آس اسپانیا در حوزه شمال آفریقا و خاور میانه، بازی دو تیم ملی فوتبال ایران و سوریه را زیر ذره بین گرفت و نوشت: جالب است که ایرانی‌ها با وجود صعودی زودهنگام در حالی که در خانه خود می توانستند از آن برای یک جشن ملی استفاده کنند، غمگین و ساکت زمین را ترک کردند اما سوریه که تور مراکش به پلی‌آف رفته و امید زیادی هم به شکست دادن استرالیا ندارد، اشک شوق می‌ریخت و جشن گرفته بود.
نویسنده اسپانیایی با اشاره به جنگی 6 ساله، خونین و سخت در کشور سوریه آورده است: بازیکنان سوریه برای تزریق روحیه و شادی به مردم جنگ زده کشورشان انگیزه زیادی داشتند. اکنون حریف سوریه در پلی‌آف تیم ملی فوتبال استرالیا است. تا رقیب تیم راه یافته از کونکاکاف مشخص شود.

در ادامه این گزارش آمده است: قیمت بلیط هواپیما یک گل در دقیقه 93 در تهران کافی بود تا رویای صعود به جام جام جهانی روسیه زنده بماند و نمیرد. عمر السومة بازیکن کلیدی تیم ملی سوریه یکی از بهترین بازیکنان میدان بود و اجازه نداد تیمش در آزادی، شکست بخورد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *