پوتین: کره شمالی را به رسمیت نمی‌شناسیم + ناصری: جادوگر را به من هم معرفی کنید تا گل نخورم! – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایسنا: ولادیمیر پوتین تاکید کرد که روسیه کره شمالی هسته‌ای را به رسمیت نمی‌شناسد.

ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه پس از دیدار با مون جائه این، رئیس‌جمهور کره جنوبی گفت: من تاکید می‌کنم که روسیه کره شمالی را با برنامه‌های هسته‌ای تسلیحاتی و موشکی که نقض قطعنامه‌های شورای امنیت محسوب شده، اشاعه تسلیحات هسته‌ای را افزایش می‌دهد و یک تهدید در شمال شرق آسیا محسوب می‌شود به تور آنتالیا نوروز 97 رسمیت نمی‌شناسد
خبرگزاری ایسنا: ولادیمیر پوتین تاکید کرد که روسیه کره شمالی هسته‌ای را به رسمیت نمی‌شناسد.
کره شمالی برای نخستین بار در سال 2005 پس از خروج از معاهده منع اشاعه تسلیحات هسته‌ای (NPT) خود را یک قدرت هسته‌ای نامید و اولین آزمایش هسته‌ای خود را در سال 2006 انجام داد.

روز یک‌شنبه هفته جاری کره شمالی ششمین و قوی‌ترین آزمایش هسته‌ای خود را انجام داد که به گفته کارشناسان اپل سنتر توان تخریب آن 7 برابر بمب اتمی استفاده شده در هیروشیما است.

ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه پس از دیدار با مون جائه این، رئیس‌جمهور کره جنوبی گفت: من تاکید می‌کنم که روسیه کره شمالی را با برنامه‌های هسته‌ای تسلیحاتی و موشکی که نقض قطعنامه‌های شورای امنیت محسوب شده، اشاعه تسلیحات هسته‌ای را افزایش می‌دهد و یک تهدید در شمال شرق آسیا محسوب می‌شود به رسمیت نمی‌شناسد.

پس قیمت تور اروپا از این اقدام اغلب رهبران جهان از جمله پوتین آزمایش هیدروژنی کره شمالی را محکوم کردند.

ترامپ نیز در واکنش به این اقدام جلساتی را با مقامات امنیتی و نظامی خود برگزار کرد. کاخ سفید نیز اعلام کرد که آماده است تا از توان اتمی خود برای حل تهدید کره شمالی استفاده کند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: محمد ناصری در مورد شرایط سیاه‌جامگان در آستانه برگزاری دیدارهای مرحله سوم جام حذفی گفت: ما تور بالی نوروز 97 تمرینات خوبی را انجام دادیم و آماده بازی با برق نوین شیراز هستیم
وی در مورد شانس قهرمانی تیمش در جام حذفی خاطر نشان کرد: همه تیم‌ها برای قهرمانی وارد این رقابت‌ها می‌شوند و کسی دنبال مقام نایب قهرمانی نیست. ما هم شانس‌مان را برای قهرمانی در جام حذفی امتحان می‌کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که تیمش در لیگ برتر چه هدفی را دنبال می‌کند، اظهار چارتر کیش داشت:  هدف ما کسب رتبه تک رقمی است و امیدوارم بتوانیم در میانه‌های جدول قرار بگیریم و شرایط مثل دو فصل گذشته نباشد.

ناصری در واکنش به شایعه ارتباط باشگاه سیاه‌جامگان با جادوگر گفت:‌ من این موضوع را تازه شنیده‌ام. بهتر است این جادوگر را به من هم معرفی کنید که دیداری با او داشته باشم تا کاری کند که دیگر گل نخورم!

خبرگزاری تسنیم: محمد ناصری در مورد شرایط سیاه‌جامگان در آستانه برگزاری تور اردبیل دیدارهای مرحله سوم جام حذفی گفت: ما تمرینات خوبی را انجام دادیم و آماده بازی با برق نوین شیراز هستیم. به هیچ عنوان کار آسانی برابر این تیم در پیش نداریم، چون تیم‌های دسته اول همیشه مقابل تیم‌های لیگ برتر انگیزه دارند. ما برقی‌ها را دست‌کم نخواهیم گرفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *