چالش شیرین یحیی برای انتخاب ترکیب تراکتور + تاج: در مرام کی‌روش تبانی مطرح نیست – سایت خبری ورزشی

ورزش‌سه: مصدومیت های چند بازیکن کلیدی تراکتورسازی و محرومیت فرزاد حاتمی، دست یحیی گل محمدی را در بازی های ابتدایی لیگ هفدهم حسابی بست
ورزش‌سه: مصدومیت های چند بازیکن کلیدی تراکتورسازی و محرومیت فرزاد حاتمی، دست یحیی گل محمدی را در بازی های ابتدایی لیگ هفدهم حسابی بست. در این شرایط سرمربی تراکتورسازی مجبور شد از بازیکنان جوان تیمش استفاده کند. این نفرات جوان اما در ترکیب تراکتور تور مراکش نمایش خوبی داشتند و توانستند جای خالی بازیکنان باتجربه ای مثل فرزاد حاتمی، محمد نوری، سینا عشوری و … را پر کنند.
عملکرد خوب بازیکنانی نظیر محمدرضا آزادی، سیدفاخر تهامی، محمد نادری، علی طاهران و… سبب شده تا یحیی گل محمدی برای انتخاب ترکیب تراکتور در بازی با پدیده با یک چالش شیرین روبه رو شود. حالا که محمد نوری و فرزاد حاتمی آماده بازگشت به میادین هستند، یحیی گل محمدی از طرفی دوست ندارد تور شیراز لحظه آخری بازیکنان جوانی که توانسته اند انتظارات را برآورده کنند، با نیمکت نشینی دوباره انگیزه شان را از دست بدهند و از طرف دیگر تجربه نفرات نامدار هم می تواند به کار تراکتور بیاید.

گل محمدی اگر بخواهد حاتمی و نوری را به زمین بفرستد، احتمالا باید آزادی و تهامی را روی نیمکت قرار دهد و با توجه به عملکرد خوب این دو بازیکن مقابل نفت تهران و سایپا شاید کمی بی انصافی باشد. با این حال باید منتظر تور سامویی ماند و دید در نهایت گل محمدی چه تصمیمی برای ترکیب تیمش می گیرد و کدام بازیکنان را در ترکیب اصلی برای بازی فردا مقابل پدیده مشهد قرار می دهد.

——————-
خبرگزاری فارس: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درمورد طرح بحث تبانی در بازی مقابل سوریه توسط یکی از نمایندگان مجلس گفت: از شنیدن این بحث از طرف نماینده مردم در مجلس بسیار متاسف شدم تور استرالیا نوروز 97 و به ایشان می گویم که فوتبال ایران پاک است
تاج درباره بازی و نتیجه ایران مقابل سوریه خاطرنشان کرد: ما تا آخرین لحظه تیم برتر و برنده میدان بودیم و حضور بازیکنان جوان و آینده دار و همینطور کمتر از حد انتظار ظاهر شدن برخی بازیکنان و از همه مهمتر خستگی مسافت طولانی بازگشت از کره جنوبی، همه و همه دست بهم داد تا تیم ملی نتیجه برد را حفظ نکند ولی این موضوع اصلا از شایستگی کادر فنی و بازیکنان تور ارزان هند کم نمی کند و ما بدون باخت به روسیه رفتیم و با حمایت دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و با قدرت کارمان را برای رسیدن به دور دوم مرحله نهایی جام جهانی ادامه خواهیم داد.

خبرگزاری فارس: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درمورد طرح بحث تبانی در بازی مقابل سوریه توسط یکی از نمایندگان مجلس گفت: از شنیدن این بحث از طرف نماینده مردم در مجلس تور کرمان ارزان بسیار متاسف شدم و به ایشان می گویم که فوتبال ایران پاک است.
رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: آنهایی که کارلوس را می شناسند به خوبی می دانند که در مرام و سابقه حرفه ای کی روش هیچوقت چنین چیزی مطرح نبوده و نیست چرا که او یک مربی بزرگ و معتبر بین المللی است.

تاج ادامه داد: سوریه هرگز یکی از قدرت‌های فوتبال آسیا نبوده اما همیشه حریفی سرسخت برای فوتبال ایران بوده است و ما سابقه تساوی با سوریه تور پوکت نوروز 97 را در مقدماتی جام جهانی از 1998 فرانسه تا به امروز داشته ایم و طرح موضوع تبانی، بازی کردن با اعتبار ورزش کشور و حیثیت فوتبال ملی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *