تحرک جدید آمریکا علیه کره‌ شمالی + درخشان: نمی‌دانم چه کسی منوچهری را جذب کرده – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایسنا: پیش‌نویس جدید قطعنامه شورای امنیت شامل تحریم‌های جدید علیه کره شمالی و بلوکه کردن دارایی‌های این کشور به دلیل آزمایش هسته‌ای اخیرش است
خبرگزاری ایسنا: پیش‌نویس جدید قطعنامه شورای امنیت شامل تحریم‌های جدید علیه کره شمالی و بلوکه کردن دارایی‌های این کشور به دلیل آزمایش هسته‌ای اخیرش است.
نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل پیشتر اعلام کرده بود تمایل دارد تور خارجی ارزان تا شورای امنیت پیش نویس قطعنامه مذکور را تصویب کند اما نماینده روسیه اعلام کرده بود که ممکن است برای این اقدام هنوز زود باشد.

هنوز مشخص نشده که آیا چین از این پیش نویس حمایت می‌کند یا خیر.

ششمین آزمایش هسته‌ای کره شمالی که اخیرا بسیار بحث برانگیز شد، موجب شده تا آمریکا، کره جنوبی و ژاپن از سازمان ملل بخواهند تحریم‌ها علیه پیونگ یانگ را تشدید کند.

بر اساس این پیش نویس، تور هوایی تبریز آمریکا از شورای امنیت می‌خواهد تا تحریم‌های نفتی بر کره شمالی اعمال کرده و مانع صادرات این کشور در زمینه منسوجات و استفاده از کارگرانش در خارج از کشور شده و دارایی‌های این کشور را بلوکه کرده و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را ممنوع السفر کند.

هر قطعنامه‌ای در شورای امنیت به موافقت ۹ عضو بدون استفاده از حق وتو از سوی کشورهای پنجگانه عضو دائم این شورا نیاز دارد.

——————-
خبرگزاری تور مالزی فارس: حمید درخشان در خصوص جذب امین منوچهری به این تیم که قراردادش را به مدت دو سال با نفت امضا کرده گفت:‌ من از این موضوع بی‌خبرم و تازه متوجه شده‌ام که این بازیکن با ما قرارداد بسته است
وی ادامه داد: از حضور این بازیکن در تیم هیچ خبری ندارم و روز گذشته شنیدم که شاید با او قرارداد ببندند اما این موضوع را جدی نگرفتم ولی امروز متوجه شدم که او قرارداد بسته است. جالب اینجاست که نه قیمت تور استانبول تنها این بازیکن در لیست من نبوده، بلکه ما در لیست‌مان جای خالی هم نداریم و من نمی‌دانم چطور این بازیکن به نفت پیوسته است.

خبرگزاری فارس: حمید درخشان در خصوص جذب امین منوچهری به این تیم که قراردادش را به مدت دو سال با نفت امضا کرده گفت:‌ من از این موضوع بی‌خبرم و تازه متوجه شده‌ام که این بازیکن با ما قرارداد بسته است. به جان بچه‌ام نمی‌دانم منوچهری با نظر چه کسی به تیم نفت جذب شده است!
سرمربی تور ارمنستان نوروز 97 تیم نفت درباره اینکه وضعیت خودش با این باشگاه چه خواهد شد، تصریح کرد: کسی خبر ندارد که تکلیف ما چه می‌شود، ما هم منتظر هستیم تا با ما تماس گرفته شود. به همین دلیل ما هم بلاتکلیف هستیم هرچند که ابتدا قرار بود تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شود و بعد تکلیف کادر فنی هم مشخص گردد، اما تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی نیفتاده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *