ستاره دایی بازی با پرسپولیس را از دست داد + اینیستا دو دیدار بعدی بارسا را از دست داد – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: سایپا روز سه شنبه باید در یک بازی دشوار و حساس به مصاف پرسپولیس برود اما علی دایی برای این بازی یکی از بهترین بازیکنانش را در اختیار نخواهد داشت
مهاجم ملی پوش سایپا و یکی از مهمترین بازیکنان این تیم چند روز قبل در تمرین تیمش دچار مصدومیت شد. امروز علی دایی سرمربی سایپا در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس به طور رسمی اعلام کرد که شماره 9 تیمش را در این بازی مهم قطعا در اختیار نخواهد داشت.

ترابی در فصل جدید مهره اصلی علی دایی در خط تهاجمی تیمش بوده و قطعا نبود این بازیکن می تواند در بازی روزسه شنبه برای نارنجی های تهران احساس شود. کادرپزشکی سایپا تلاش زیادی کرد تا این بازیکن را برای این بازی حساس هفته یازدهم برسانند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. ترابی به دلیل مصدومیت حتی همراه تیمش به اردو نرفت تا عدم حضورش در این بازی قطعی باشد.

ورزش سه: سایپا روز سه شنبه باید در یک بازی دشوار و حساس به مصاف پرسپولیس برود اما علی دایی برای این بازی یکی از بهترین بازیکنانش را در اختیار نخواهد داشت. مهدی ترابی یکی از بهترین ستاره های فوتبال ایران در دو سه فصل اخیر بوده و امسال به عنوان یکی از سه عنصر اصلی تهاجمی سایپا نقشی کلیدی در برنامه های علی دایی دارد. شماره 9 نارنجی ها با سرعت و تکنیک و هوش بالایش می توانست در بازی روز سه شنبه خط دفاع محکم و باتجربه پرسپولیس را تحت تاثیر قرار دهد.
——————-
ورزش سه: آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا به علت مصدومیت از ناحیه عضله ران، دیدار مقابل المپیاکوس و سویا را از دست خواهد داد
اما خبر خوش برای بارسلونایی ها، آمادگی مسی برای بازی مقابل المپیاکوس است. هر چند که او روز شنبه در باسک از ناحیه کمر آسیب دیده بود؛ ولی مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت.

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا نیز به علت اخراج در بازی رفت، از حضور در دیدار برگشت مقابل المپیاکوس محروم خواهد بود. همچنین نشریات اسپانیا از سرماخوردگی ماسکرانو خبر دادند که بدین ترتیب او نیز احتمالا نمی‌تواند تیمش را در دیدار چمپیونزلیگ همراهی کند و زوج خط دفاع بارسا متشکل از فرمائلن و ساموئل اومتیتی خواهد بود.

ورزش سه: آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا به علت مصدومیت از ناحیه عضله ران، دیدار مقابل المپیاکوس و سویا را از دست خواهد داد. هافبک 33 ساله در دیدار بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو که با برتری 2-0 تیمش همراه بود، غایب بود و بدین ترتیب، دو بازی بعدی تیمش را به صورت قطعی از دست خواهد داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *