قائدی همچنان دور از دید شفر + واکنش آنچلوتی به شایعه جانشینی کونته – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: مهدی قائدی در دوران حضور علیرضا منصوریان تعویض همیشگی آبی ها بود. این بازیکن جوان تنها در دیدار برابر گل گهر از ابتدا به میدان رفت و پایه گذار گل اول این تیم نیز شد اما هیچگاه منصوریان به او از ابتدا اعتماد نکرد
وینفرد شفر بعد از حضور در استقلال خیلی زود و بعد از اولین مسابقه این بازیکن را کنار گذاشت. قائدی دیدار با نساجی که فرصت مناسبی برای درخشش بود را از دست داد و در دیدار دربی نیز با وجود تشویق شدید، وارد زمین مسابقه نشد. سرمربی آلمانی آبی ها در نشست خبری بعد از این دیدار تصریح کرد که با تشویق هواداران، بازیکنان را تعویض نمی کند و به همین دلیل قائدی وارد زمین مسابقه نشده است.

قائدی در بازگشت به تمرینات استقلال فعلا به تمریناتی در کنار بازیکنان جوان می پردازد و کمتر در بازی های 22 نفره درون تیمی به بازی گرفته می شود. این بازیکن البته با توجه به شرایط سنی و این موضوع که می تواند بدون اشغال سهمیه روی نیمکت حضور داشته باشد، با آبی ها به اردو می رود اما احتمالا باز هم در این دیدار فرصتی برای حضور در زمین مسابقه نخواهد داشت. مهاجم بوشهری آبی ها باید در مدت زمان تعطیلی لیگ برتر برای درخشش در تمرینات تلاش کند تا احتمالا در شروع دوباره مسابقه نظر شفر را جلب کند.

ورزش سه: مهدی قائدی در دوران حضور علیرضا منصوریان تعویض همیشگی آبی ها بود. این بازیکن جوان تنها در دیدار برابر گل گهر از ابتدا به میدان رفت و پایه گذار گل اول این تیم نیز شد اما هیچگاه منصوریان به او از ابتدا اعتماد نکرد.

——————-

ورزش سه: گفته می شود که مسئولان چلسی در صورت ادامه روند نه چندان خوب این فصل چلسی قصد برکناری کونته و بازگرداندن آنچلوتی را دارند
ورزش سه: گفته می شود که مسئولان چلسی در صورت ادامه روند نه چندان خوب این فصل چلسی قصد برکناری کونته و بازگرداندن آنچلوتی را دارند.

می خواهم به تیمی بروم که یک پروژه ورزشی جدی دارد و اینکه بتوانم با زمان و راحتی کافی در آن کار کنم. می دانم که ساده نیست ولی فعلا منتظر رسیدن فرصت مناسب هستم. البته روزی نیست که شایعه ای در مورد آینده خودم نشنوم؛ کرواسی، اورتون، میلان، چلسی و…

با این شایعات دوستم کونته را ناامید نکنید. من پیوسته با او در ارتباط هستم.»

 آنچلوتی ماه گذشته از مربیگری بایرن برکنار شد و روزی نیست که شایعه ای در مورد آینده اش به گوش نرسد.

کارلتو در مورد شایعات پیرامونش به رادیو آنکیو لو اسپورت گفت:« این روزها وقت کافی برای تماشایی فوتبال های مختلف دارم و به دنبال یک گزینه مناسب برای خودم هستم اما نه برای فصل جاری. تاریخ انقضای قراردادم با بایرن، انتهای فصل است و سپس برای فصل بعد تصمیم گیری خواهم کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *