نفت حذف شد، استقلال و پرسپولیس در انتظار + رئال مادرید قهرمان لالیگا نمی‌شود! – سایت خبری ورزشی

ایسنا: در حالی که امروز (دوشنبه) تکلیف چهار نماینده ایران برای دریافت مجوز حرفه‌ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تا ساعت ۱۴ مشخص می‌شود هر چهار نماینده ایران در شرایط بسیار سختی به سر می‌برند
تکلیف سه تیم دیگر هم بسته به حل پرونده‌های مالی آنها است که وضعیت آنها ساعت ۱۴ مشخص خواهد شد.

ایسنا: در حالی که امروز (دوشنبه) تکلیف چهار نماینده ایران برای دریافت مجوز حرفه‌ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تا ساعت ۱۴ مشخص می‌شود هر چهار نماینده ایران در شرایط بسیار سختی به سر می‌برند.
دو روز قبل نمایندگان چهار باشگاه آسیایی شده ایران، جلسه‌ای را در سازمان لیگ برگزار کردند که مدیران استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی مدارک و اسناد خود را به صورت تمام و کمال ارائه کردند و فقط در بخش پرداخت بدهی‌ها با مشکلاتی روبه‌رو هستند.

نکته عجیب، بی‌تفاوتی مدیران نفت نسبت به وضعیت این تیم بود که هیچ مدرک و سندی را برای حضور در جلسه به همراه نداشتند و تاکنون هم نسبت به این موضوع اقدام نکرده‌اند.

با توجه به این که دقایق کوتاهی به تعیین تکلیف این تیم‌ها باقی‌ مانده است، نفت تهران با بدهی در حدود ۱۶ میلیارد تومان نمی‌تواند مجوز حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا (ACL) را به دست بیاورد مگر این که معجزه‌ای صورت بگیرد و در عرض یک یا دو ساعت مشکلات مالی این تیم حل شود.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از سایت گل، رئال مادرید دیشب (یک‌شنبه) پس از شکست برابر خیرونا دوباره در لالیگا در شرایط بدی قرار گرفت
ایسنا: ‌به نقل از سایت گل، رئال مادرید دیشب (یک‌شنبه) پس از شکست برابر خیرونا دوباره در لالیگا در شرایط بدی قرار گرفت. این چهارمین باری بود که رئال در ۱۰ هفته‌ امتیاز از دست می داد. در بازی دیشب خیرونا توانست پیروزی رئال مادرید را به شکست تبدیل و گل ایسکو را بی‌ارزش کند.
تاریخ نشان می‌دهد مادرید فاصله هشت امتیازی در این شرایط را هرگز نتوانسته است قهرمان لالیگا شود. با این حال تنها دو ماه از این رقابت‌ها گذشته است و جبران این فاصله ممکن به نظر می‌رسد.

مادرید در این ۱۰ هفته‌ دو تساوی برابر والنسیا و لوانته کسب کرده است و مقابل رئال بتیس و خیرونا شکست خورده است. به همین خاطر چنین فاصله‌ای با بارسا پیدا کرده است.

بارسلونا صدرنشین یک روز پیش از دیدار رئال مادرید توانسته بود اتلتیک بیلبائو را شکست دهد و با این شرایط اختلاف آبی‌اناری‌ها  با سفیدپوشان به هشت امتیاز رسید.

گل دوم خیرونا در شرایط آفساید به ثمر رسید. با این حال سفیدپوشان به داوری اعتراض نداشتند. کاسمیرو پس از بازی گفت‌: انتقادی در رابطه با داوری وجود ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *