برتری پرسپولیس مقابل سایپا در نیمه نخست – سایت خبری ورزشی

ایسنا: از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران مهمان سایپا بود. تقابل علی دایی با تیم سابقش، موجب افزایش حساسیت‌های این بازی شده بود
قضاوت این بازی را  محمدحسین زاهدی‌فرد به همراه سعید قاسمی، سجاد طوری و علی بای بر عهده دارند.

ترکیب پرسپولیس: سیدجلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور.

در دقیقه ۴۰، حمله بازیکنان پرسپولیس به روی دروازه سایپا منشا را صاحب موقعیت دیگری کرد که بازیکنان سایپا این بار توپ را دور کردند.

ایسنا: از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران مهمان سایپا بود. تقابل علی دایی با تیم سابقش، موجب افزایش حساسیت‌های این بازی شده بود. این بازی در نیمه نخست با برتری ۲ بر صفر شاگردان برانکو ایوانکوویچ به پایان رسید.
نیمه نخست این بازی با پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس تمام شد.

در دقیقه ۱۵، ارسال بازیکنان سایپا به روی دروازه پرسپولیس با اشتباه مدافعان این تیم موقعیت خوبی را برای بازیکنان سایپا فراهم کرد که علی علیپور در آخرین لحظه توپ را دور کرد.

نیمه نخست

گل‌های پرسپولیس را محمد حسین کنعانی‌زدگان (گل به خودی) در دقیقه ۲۱ و علی علیپور در دقیقه ۲۵ به ثمر رساندند.

گل نخست پرسپولیس: در دقیقه ۲۱، ارسال زمینی محسن ربیع خواه به داخل محوطه جریمه در آستانه محوطه شش قدم به پای محمدحسین کنعانی‌زادگان برخورد کرد و وارد دروازه سایپا شد.

ترکیب سایپا: محمدرضا اخباری، دانیال ماهینی، روزبه شاه علی دوست، محمد دانشگر، حسین کنعانی زادگان، آرش رضاوند، علی قلی زاده، رضا اسدی، علی شجاعی، رضا جعفری و محمد عباس زاده.

در دقیقه ۷، ارسال اوت از سوی وحید امیری در داخل محوطه جریمه روی سر گادوین منشا نشست که ضربه او با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

گلدوم پرسپولیس: در دقیقه ۲۵، شروع مجدد علیرضا بیرانوند در دهانه محوطه جریمه به گادوین منشا رسید و او با ضربه سر علی علیپور را در موقعیت تک به تک قرار داد و این مهاجم هم گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۰، ارسال علی قلی‌زاده از روی نقطه کرنر به شکل خطرناکی به سمت دروازه پرسپولیس رفت که ضربه سر بازیکن این تیم را پرسپولیسی‌ها به کرنر زدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *