پایان اختلاف 13 ساله دو طایفه در نیکشهر + آمار فوق‌العاده‌ی علیپور؛ تاثیر روی 15 گل – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایرنا: فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: 2 طایفه «بلوچ و درزاده» ساکن این شهرستان پس از 13 سال اختلاف و درگیری با یکدیگر با پیگیری و وساطت مسئولان و ریش سفیدان روز سه شنبه به اختلافات خود پایان دادند و صلح و آشتی بین آنان برقرار شد
وی ادامه داد: با ارشاد و راهنمایی شورای تامین شهرستان نیکشهر و معتمدان و ریش سفیدان امروز همه کدورت ها و دشمنی ها در محل فرمانداری شهرستان پایان یافت و صلح و سازش بین طرفین برقرار شد.

فرماندار نیکشهر تاکید کرد: رویکرد شورای تامین در این شهرستان همواره بر مبنای حفظ امنیت و نظم اجتماعی و رفع اختلافات با برقراری صلح و سازش بین افراد جامعه است.
صاحب گل صالحی اظهار داشت: این 2 طایفه از سال 83 تاکنون دچار اختلاف شدید بودند به طوری که در این مدت پنج نفر از طرفین کشته و 2 نفر نیز زخمی شدند.

خبرگزاری ایرنا: فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: 2 طایفه «بلوچ و درزاده» ساکن این شهرستان پس از 13 سال اختلاف و درگیری با یکدیگر با پیگیری و وساطت مسئولان و ریش سفیدان روز سه شنبه به اختلافات خود پایان دادند و صلح و آشتی بین آنان برقرار شد.
شهرستان نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان و در فاصله 540 کیلومتری زاهدان مرکز این استان واقع شده و طوایف مختلفی در آن سکونت دارند.

مردم مومن و خداجوی این شهرستان که بیشتر آنان از اقوام بلوچ و اهل سنت سیستان و بلوچستان هستند در طول سالهای دفاع مقدس و پس از آن نیز نقش مهمی در حفظ کیان میهن اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند.

——————-
ورزش سه: علی علیپور در 15 دیدار اخیر سرخپوشان ( لیگ برتر، سوپرکاپ، لیگ قهرمانان و جام حذفی) موفق شده 9 گل به ثمر برساند
علیپور که در غیاب مهدی طارمی توانسته نقشی تاثیر گذار از خود در ترکیب سرخپوشان به جا بگذارد، اکنون امید اول گلزنی تیم برانکو در رقابت‌های پیش رو محسوب می‌شود.

ورزش سه: علی علیپور در 15 دیدار اخیر سرخپوشان ( لیگ برتر، سوپرکاپ، لیگ قهرمانان و جام حذفی) موفق شده 9 گل به ثمر برساند. این مهاجم 5 پاس گل نیز در این تعداد بازی به نام خود ثبت کرده و یک پنالتی نیز برای سرخپوشان گرفته است.
مهاجم شماره 70 سرخپوشان در پایان هفته یازدهم توانسته با یک بازی کمتر به صدر جدول آقای گلی نیز راه یابد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *