آموزش تعمیرات موبایل : اپل آیفون 10 را در اختیار بررسی‌کنندگان منتخب قرار داد – تعمیرات موبایل 118 + لوکاکو: کونته یک نابغه است – سایت خبری ورزشی

آموزش تعمیرات تلفن همراه

اپل تعدادی آیفون ۱۰ را برای ضبط بررسی ویدیویی در اختیار صاحبان سایت‌های منتخب قرار داد

آموزش تعمیرات تلفن همراه

اپل تعدادی آیفون ۱۰ را برای ضبط بررسی ویدیویی در اختیار صاحبان سایت‌های منتخب قرار داد.

مقاله‌های مرتبط:

تعدادی از این ویدیوها را در زیر مشاهده می‌کنید.
از ساعاتی پیش ویدیوهایی از طریق سایت‌های مختلف مثل Boredatwork در حال انتشار است و تعداد آن‌ها لحظه به لحظه افزایش پیدا می‌کند. ویدیوهای مورد بحث از نوع بررسی اولیه هستند و نمایی کلی از آیفون 10 را به ما نشان می‌دهند؛ بنابراین انتظار بررسی دقیق و جزئی نداشته باشید.

آموزش تعمیرات موبایل

اپل چند سایت برتر و پربازدید را انتخاب کرده و تعدادی آیفون X را در اختیار آن‌ها گذاشته است تا بتوانند قبل از اینکه این گوشی به دست خریداران برسد ویدیوهایی شامل بررسی اولیه‌ی امکانات آن تهیه کنند.

——————-
ورزش سه: شیاطین سرخ امروز در دیداری حساس در استمفوردبریج به مصاف چلسی خواهند رفت. یونایتد در حال حاضر در رده دوم جدول قرار دارد و 5 امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارد
لوکاکو در 10 بازی لیگ برتر، 7 گل به ثمر رسانده و می‌خواهد به تیمش کمک کند پس از 5 سال به قهرمانی لیگ برتر برسد.

ورزش سه: شیاطین سرخ امروز در دیداری حساس در استمفوردبریج به مصاف چلسی خواهند رفت. یونایتد در حال حاضر در رده دوم جدول قرار دارد و 5 امتیاز با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارد. چلسی نیز در رده چهارم قرار گرفته و تقابل این دو تیم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. حال لوکاکو که سابقه پوشیدن پیراهن چلسی را دارد و در تابستان نیز مورد توجه این باشگاه بود، به تمجید از سرمربی حریف پرداخت و او را نابغه خواند.
او گفت:” ما خودمان را به خوبی برای این بازی اماده کرده ایم، کار آسانی پیش رو نخواهیم داشت زیرا کونته یک نابغه است. چالش جالبی برای ما خواهد بود.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *