کلوپ: صلاح فراتر از حد انتظار ظاهر شده است + پلمب پاساژ ناایمن مبصر در قلب تهران – سایت خبری ورزشی

وبسایت نود: محمد صلاح در تابستان گذشته با مبلغ چهل و دو میلیون یورو از رم به آنفیلد آمد و در هفده بازی خود زیر نظر کلوپ موفق شده دوازده گل به ثمر برساند
وبسایت نود: محمد صلاح در تابستان گذشته با مبلغ چهل و دو میلیون یورو از رم به آنفیلد آمد و در هفده بازی خود زیر نظر کلوپ موفق شده دوازده گل به ثمر برساند.
    ما مطمئن بودیم که صلاح به ما کمک زیادی خواهد کرد. میشل ادواردز (مدیر ورزشی)، دیو فالوز و بری هانتر (استعداد یاب) به من می گفتند که که صلاح مشکلات هجومی ما را حل خواهد کرد. وقتی شما بیست بازیکن با شرایط و ویژگی ها متفاوت روی میز دارید، انتخاب کردن یکی از آن ها بسیار سخت خواهد بود. اما ما در مورد صلاح اتفاق نظر داشتیم و ایمان داشتیم که خرید بسیار خوبی برای ما خواهد بود. او یک انسان فوق العاده و بازیکنی توانمند است. من فکر نمی کنم که او در هفده بازی آینده نیز دوازده گل به ثمر برساند، اما امیدوارم که روند خوبش متوقف نشود. بسیار خوب خواهد شد که ما در مورد آمار و ارقام در انتهای فصل حرف بزنیم. ایمان دارم که آمار صلاح در ادامه فصل رشد خواهد کرد.

به نقل از وبسایت fourfourtwo، کلوپ طی مصاحبه ای با وبسایت رسمی باشگاه لیورپول در خصوص صلاح گفت:

لیورپول با نوزده امتیاز از یازده بازی در رده پنجم لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

——————-

خبرگزاری میزان: بامداد امروز به دستور مقام قضایی و با حضور عوامل شهرداری تهران پاساژ “مبصر” در خیابان جمهوری تهران پلمب شد
شهردار قلب طهران افزود: بر همین اساس و برابر اخذ دستور مقام قضایی و پس از ارایه اخطارهای مکرر و بی توجهی کسبه و مالکین، پاساژ مبصر به عنوان یکی از اولویت های مهم در بحث املاک ناایمن، به محل مراجعه و نسبت به اجرای دستور قضایی اقدام کردند.

خبرگزاری میزان: بامداد امروز به دستور مقام قضایی و با حضور عوامل شهرداری تهران پاساژ “مبصر” در خیابان جمهوری تهران پلمب شد.

پیمان حسین محسنی، شهردار منطقه دوازده گفت: اهمیت ایمن سازی و رفع خطر املاک ناایمن در منطقه ۱۲ در اولویت فعالیت های کاری منطقه است و تدبیر شهردار محترم تهران نیز، رسیدگی ویژه به این موضوع است.
وی از مالکین و کسبه املاک نا ایمن خواست که با رعایت دستورالعمل ایمنی و مقاوم سازی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در اسرع وقت قبل از وقوع حوادث جبران ناپذیر، نسبت به رفع خطر و ایمن سازی اقدام کنند.

محسنی خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۱۲ با جدیت نسبت به فرآیند رفع خطر و ایمن سازی با هماهنگی مقام قضایی و دیگر دستگاه های ذیربط اقدام خواهد کرد و در راستای حفظ جان و مال شهروندان از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *