شماره‌های عجیب برزای در تمرین استقلال + مدافع آژاکس در فهرست خرید بارسلونا – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: بهنام برزای فصل گذشته در استقلال شماره 77 را برتن می کرد؛ اما او در پایان فصل با تصمیم منصوریان قراردادش تمدید نشد و ناچار به ترک این تیم شد
ورزش سه: بهنام برزای فصل گذشته در استقلال شماره 77 را برتن می کرد؛ اما او در پایان فصل با تصمیم منصوریان قراردادش تمدید نشد و ناچار به ترک این تیم شد.

البته باشگاه استقلال پیراهن شماره 77 برزای را به کسی نداده است و احتمالا او برای نیم فصل دوم با همین شماره در میادین حاضر خواهد شد.

شماره‌های عجیب برزای در تمرین استقلال

برزای از روز گذشته در تمرین استقلال شرکت کرد و نکته عجیب این که پیراهن شماره  31  بر تن کرد و امروز هم با پیراهن شماره 25 در تمرین این تیم حاضر شد.

اما برزای که در این مدت با تیمی قرارداد امضا نکرده بود با نظر مساعد شفر دوباره به این تیم برگشت و قرار است در نیم فصل دوم برای آبی ها به میدان برود.

——————-

ورزش سه: بارسلونا قصد دارد برای فصل بعد دو مدافع جدید به خدمت بگیرد و دو گزینه این تیم از کلمبیا و هلند هستند.

 بارسلونا می داند که فصل بعد توماس فرمالن و ماسکرانوی 31 و 33 ساله را در اختیار نخواهد داشت و هر دو راهی تیمی دیگر خواهند شد و به همین منظور از حالا برای جذب جانشین آنها وارد عمل شده است

 بارسلونا می داند که فصل بعد توماس فرمالن و ماسکرانوی 31 و 33 ساله را در اختیار نخواهد داشت و هر دو راهی تیمی دیگر خواهند شد و به همین منظور از حالا برای جذب جانشین آنها وارد عمل شده است. در حال حاضر اومتیتی، پیکه، ماسکرانو و فرمالن مدافعان مرکزی بارسا هستند.

مدافع آژاکس در فهرست خرید بارسلونا

طبق ادعای موندودپورتیوو، یری مینا، مدافع 23 ساله کلمبیایی، طبق توافق با پالمیراس برزیل از تابستان بعد به بارسا خواهد پیوست و دیگر مدافع مدنظر بلوگرانا هم ماتیس دی لیگت، ستاره 18 ساله آژاکس است که به تازگی یک بازی هم برای تیم ملی هلند انجام داده است. مدافع خوش تکنیک و مستحکمی که در کنترل توپ و جنگ های هوایی تبحر دارد.

به ادعای این منبع، مسئولان بارسا به دقت بازی های دی لیگت را زیر نظر دارند و امیدوارند که کیفیت او تا انتهای فصل دچار افت نشود. آژاکس تابستان گذشته داوینسون سانچس، مدافع کلمبیایی خود را با 40 میلیون یورو به تاتنهام فروخت و بعید به نظر می رسد با رقمی پایین تر اجازه پیوستن دی لیگت به بارسلونا را بدهد.

ورزش سه: بارسلونا قصد دارد برای فصل بعد دو مدافع جدید به خدمت بگیرد و دو گزینه این تیم از کلمبیا و هلند هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *