محمدی‌مهر: امیدوارم کی‌روش بازیکنان ما را ببیند – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: فرشاد محمدی‌مهر درباره پیروزی پارس جنوبی مقابل سپیدرود اظهار داشت: در این دیدار بازی خوبی ارائه کردیم و توپ و میدان را کاملاً در اختیار داشتیم
وی درباره صحبت‌های اعضای تیم سپیدرود درخصوص تأثیر اشتباهات داوری در رقم خوردن این نتیجه تصریح کرد: بازی کاملاً در اختیار پارس جنوبی بود و فکر نکنم داوری این مسابقه صحنه مشکوکی داشت. سپیدرود موقعیت گل آنچنانی روی دروازه ما ایجاد نکرد و ما می‌توانستیم در اواخر مسابقه به 4،3 گل دیگر برسیم که این فرصت‌ها را با بدشانسی از دست دادیم.

محمدی‌مهر با بیان اینکه صدرنشینی این تیم در لیگ برتر دیگر عجیب نیست، خاطرنشان کرد: هنوز برخی‌ها هستند که پیروزی‌های پارس جنوبی را شانسی و یک جرقه می‌دانند، اما اگر سبک بازی ما مقابل سایر تیم‌ها را ببینند، متوجه می‌شوند که پیروزی‌های ما شانسی نیست. تیم ما ثبات دارد و بازی روانی مقابل تیم‌های مختلف ارائه می‌کند. اگر کسی فکر می‌کند بردهای ما شانسی است، یکی از بازی‌های ما را ببیند.

خبرگزاری تسنیم: فرشاد محمدی‌مهر درباره پیروزی پارس جنوبی مقابل سپیدرود اظهار داشت: در این دیدار بازی خوبی ارائه کردیم و توپ و میدان را کاملاً در اختیار داشتیم. فکر می‌کنم نتیجه 3 بر یک بسیار عادلانه بود.
مدافع پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار دعوت به تیم ملی را داشته است یا خیر، گفت: خیلی انتظار نداشتم که به تیم ملی دعوت شوم. انگار کی‌روش هم به تیم ما نیم‌نگاهی ندارد. این به سلیقه سرمربی تیم ملی بستگی دارد و شاید الان زمان دعوت شدن بازیکنی از پارس جنوبی به تیم ملی فرا نرسیده باشد. امیدوارم این مشکل حل شود و بازیکنان تیم ما هم به تیم ملی دعوت شوند.

«پارس جنوبی تا چه زمانی به یکه‌تازی ادامه می‌دهد و آیا می‌تواند تا پایان لیگ برتر جزو مدعیان قهرمانی باشد؟» وی در پاسخ به این پرسش به تسنیم گفت: کسی از ما انتظار ندارد که در صدر جدول باشیم و برای قهرمانی بجنگیم، اما صدرنشینی بسیار شیرین است و به هیچ عنوان دوست نداریم از این رده پایین بیاییم. فکر می‌کنم این نتایج ادامه‌دار باشد چون مجموعه تیم و باشگاه پارس جنوبی می‌خواهند و تلاش می‌کنند که تیم در صدر جدول باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *