تسلیت ناجا به خانواده های مرزبانان چالدران + فرناندینیو آماده تمدید قرارداد با منچسترسیتی – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به شهادت 8 تن از مرزبانان غیور و جان بر کف کشورمان در تعاقب اقدام ناجوانمردانه اشرار تروریست در منطقه چالدران آذربایجان غربی ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های این عزیزان، اظهار داشت: این مرزبانان طی درگیری با تروریست‌های مزدور در عصر روز گذشته، جان خود را در دفاع از حریم میهن عزیزمان ایران فدا نمودند
خبرگزاری فارس: سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به شهادت 8 تن از مرزبانان غیور و جان بر کف کشورمان در تعاقب اقدام ناجوانمردانه اشرار تروریست در منطقه چالدران آذربایجان غربی ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های این عزیزان، اظهار داشت: این مرزبانان طی درگیری با تروریست‌های مزدور در عصر روز گذشته، جان خود را در دفاع از حریم میهن عزیزمان ایران فدا نمودند.
سخنگوی ناجا با اشاره به برقراری امنیت کامل در هنگامه بزرگترین پیاده‌روی دنیا در آستانه اربعین حسینی گفت: به فضل و کرم الهی و هوشیاری مأمورین و مرزبانان ناجا و همکاری دیگر دستگاه‌های مسئول هیچ‌گونه مشکل امنیتی در منطقه وجود نداشته و امروز امنیت در بالاترین ضریب خود قرار دارد.

سردار منتظرالمهدی تصریح کرد: ساعاتی پس از وقوع این حادثه، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی به همراه تیمی در منطقه حاضر و پیگیر موضوع هستند و همچنان پاکسازی در منطقه ادامه دارد.

——————-
خبرگزاری فارس: فرناندینیو در پایان فصل جاری قراردادش با تیم دوم شهر منچستر به اتمام می‌رسد. از این رو هم اکنون سرگرم مذاکره با باشگاه برای همکاری جدید ۱۲ ماه دیگری است
در گزارش این روزنامه عنوان شده بازیکن ۳۲ ساله بعد از سفری به برزیل، آمادگی امضای تفاهم‌نامه کاری جدیدش را دارد.

وی از سال ۲۰۱۳ در خدمت من‌سیتی است.در این مدت در ۱۴۱ بازی، ۱۴ گل زده است.

براساس اعلام روزنامه دیلی‌میرر، وی و باشگاهش به توافقات اولیه برای این منظور رسیده‌اند.

خبرگزاری فارس: فرناندینیو در پایان فصل جاری قراردادش با تیم دوم شهر منچستر به اتمام می‌رسد. از این رو هم اکنون سرگرم مذاکره با باشگاه برای همکاری جدید ۱۲ ماه دیگری است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *