ترامپ، وضعیت اضطراری در قبال ایران را تمدید کرد + تایید تلاش بشیکتاش برای خرید فلینی – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: دولت آمریکا در بیانیه‌ای وضعیت اضطراری در قبال ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در نامه‌ای به مجلس نمایندگان و سنای آمریکا اعلام کرده روابط تهران و واشنگتن، هنوز به حالت عادی بازنگشته و لازم است فرمان اجرایی شماره 12170 اجرا شود
خبرگزاری فارس: دولت آمریکا در بیانیه‌ای وضعیت اضطراری در قبال ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد.
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در نامه‌ای به مجلس نمایندگان و سنای آمریکا اعلام کرده روابط تهران و واشنگتن، هنوز به حالت عادی بازنگشته و لازم است فرمان اجرایی شماره 12170 اجرا شود.

این فرمان اجرایی را «جیمی کارتر»، رئیس‌جمهور وقت آمریکا در تاریخ 14 نوامبر سال 1979، بعد از ماجرای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران صادر کرده بود.

 در بیانیه ترامپ آمده است: «روابط با ایران هنوز به وضعیت عادی برنگشته‌ است و فرایند اجرای توافقات مورخ 19 ژانویه 1981 با ایران ادامه دارد. به این دلیل، وضعیت اضطراری اعلام‌شده در تاریخ 14 نوامبر 1979 و اقدامات تصویب‌شده در آن تاریخ برای رسیدگی به آن وضعیت اضطراری بایستی تا 14 نوامبر 2017 ادامه داشته باشند.»

——————-

ورزش سه: متین آلبایراک، یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه بشیکتاش، تایید کرد که این باشگاه ترکیه ای به دنبال به خدمت گرفتن مروان فلینی، هافبک بلژیکی منچستریونایتد است
هرچند ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، شایعات در مورد جدایی بازیکن محبوبش را تکذیب کرده اما انتشار عکسی در شبکه های اجتماعی از فردی شبیه فلینی در استانبول، شایعه انتقال این ملی پوش بلژیکی به سوپرلیگ ترکیه را بار دیگر بر سر زبان ها انداخت.

قرارداد فلینی با منچستریونایتد در انتهای فصل جاری به پایان می رسد و در تابستان گذشته شایعاتی در مورد رفتن او به گالاتاسرای هم به گوش می رسید.

ورزش سه: متین آلبایراک، یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه بشیکتاش، تایید کرد که این باشگاه ترکیه ای به دنبال به خدمت گرفتن مروان فلینی، هافبک بلژیکی منچستریونایتد است.

برنامه نقل و انتقالات هرگز به پایان نمی رسد. ما همیشه در حال کار هستیم. ما بازیکنان متعددی را زیر نظر داریم. باشگاه برای رقابت های داخلی و اروپایی برنامه دارد. مذاکراتی در حال انجام است. ما می خواهیم برای بازار نقل و انتقالات زمستانی یا برای پایان فصل، خریدهایی انجام بدهیم.”

او به خبرنگاران گفت:” فلینی در لیگ خرید ماست. ما برای خرید او تلاش کردیم اما او تنها گزینه نیست. او تنها بازیکنی نیست که ما به دنبالش هستیم. تیم بازیکن یابی ما این هفته 20 بازی را تماشا کرد.

هرچند بعدا مشخص شد که فرد مورد نظر برادر فلینی بوده اما اکنون متین آلبایراک تایید کرد که باشگاه بشیکتاش به دنبال فلینی است.

تایید تلاش بشیکتاش برای خرید فلینی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *