داستان باورنکردنی لغو انتقال امباپه به بارسلونا! + لواندوفسکی: بایرن نباید خودش را گول بزند! – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: بعد از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن، بارسا تلاش زیادی برای جذب یک جانشین بزرگ برای او انجام داد و اکیپ گزارش می دهد که همه توافقات برای انتقال امباپه به نوکمپ انجام شده بوده؛ اما به یکباره منتفی شده است
ورزش سه: بعد از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن، بارسا تلاش زیادی برای جذب یک جانشین بزرگ برای او انجام داد و اکیپ گزارش می دهد که همه توافقات برای انتقال امباپه به نوکمپ انجام شده بوده؛ اما به یکباره منتفی شده است.
حتی این نشریه ادعا کرد که پرواز امباپه به ایالت کاتالونیا نیز برنامه ریزی شده بود و هواپیمای مورد نظر در فرودگاه انتظار این بازیکن جوان را می کشیده که به یکباره توافق موناکو به پاری سن ژرمن نهایی می شود و امباپه به جای بارسا راهی پاریس می شود.

در مستندی که اکیپ در مورد امباپه ساخته، عنوان می شود که یک روز قبل از پایان بازار تابستانی، تمام توافقات بین موناکو و بارسا برای انتقال این بازیکن انجام شده بوده و قرار بوده آردا توران و وجه نقدی در خصوص خرید این ستاره جوان پرداخت شود.

——————-
ورزش سه: در ماه های اخیر ستاره لهستانی بایرن بارها از سیاست های مسئولان بایرن مبنی بر عدم تمایل به خرید ستارگان بزرگ انتقاد کرده و حالا این روال دوباره ادامه یافته است
در حال حاضر بایرن تیم خوبی در اختیار دارد اما بدیهی است که سن بازیکنان قدیمی نسبت به گذشته افزایش یافته است و ما با یافتن جایگزین برای آنها موفق خواهیم بود.

ورزش سه: در ماه های اخیر ستاره لهستانی بایرن بارها از سیاست های مسئولان بایرن مبنی بر عدم تمایل به خرید ستارگان بزرگ انتقاد کرده و حالا این روال دوباره ادامه یافته است.
لواندوفسکی گفت: “ما نباید خودمان را گول بزنیم. هر تیم بزرگی هر 2 یا 3 سال یک بار برای جریان یافتن خونی تازه در رگهایش و اضافه شدن کیفیت بالاتر به تیم به خرید بازیکنان جدید نیاز دارد.

به عنوان مثال ما در حال حاضر جاشوا کیمیچ را در اختیار داریم که در پست جدید خود درخشیده و نشان داده که می تواند جانشین مناسبی برای بازیکن بزرگ و باتجربه ای مانند فیلیپ لام باشد.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *