ممنوع شدن گدایی هم‌زمان با سفر دختر ترامپ! + ممبینی: برای نخستین بار، «حق پخش» را گرفتیم – سایت خبری ورزشی

ایسنا: به نقل از خبرگزاری فرانسه، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قرار است اواخر ماه جاری میلادی در اجلاس کارآفرینی جهانی در شهر حیدرآباد هند با حضور نارندرا مودی، نخست وزیر هند و چند تن دیگر از رهبران شرکت کنند
یک مقام دیگر پلیس این شهر اعلام کرد که یک مرکز بازپروری برای این گدایان تدارک دیده شده است تا آنها به زندگی عادی بازگردند. گدایی در این شهر تا هفت ژانویه ممنوع اعلام شده و متهمان با مجازات زندان یا جریمه روبرو خواهند شد.

ایسنا: به نقل از خبرگزاری فرانسه، ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا قرار است اواخر ماه جاری میلادی در اجلاس کارآفرینی جهانی در شهر حیدرآباد هند با حضور نارندرا مودی، نخست وزیر هند و چند تن دیگر از رهبران شرکت کنند.

ام. ماهندار ردی، رئیس پلیس شهر حیدرآباد دستوری را صادر کرد که به موجب آن گدایان باید از خیابان‌های این شهر به علت “ایجاد مزاحمت، مانع‌تراشی برای رفت و آمد آزاد و خطرآفرینی علیه ترافیک خودروها و عابران پیاده” جمع‌آوری شوند.

——————-

 خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت الله ممبینی درباره پخش زنده دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و پاناما، گفت:خیلی خوشحالیم پس از جلسات متعدد با صدا و سیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شود
 خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت الله ممبینی درباره پخش زنده دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و پاناما، گفت:خیلی خوشحالیم پس از جلسات متعدد با صدا و سیما در مسیری قرار گرفتیم که حق پخش تلویزیونی برای نخستین بار در بازی ایران و پاناما اعمال شود. با توجه به اینکه تبلیغات محیطی بازی هم در اختیار فدراسیون فوتبال بود و در این بازی بازاریابی خوبی هم برای جذب اسپانسر انجام داده بودیم، توانستیم از این مسابقه درآمدزایی کنیم.

وی افزود: با توجه به این دو مقوله،اینجا روی نکته مهمی تاکید می کنم و آن این است که هزیته های مرتبط با برگزاری این بازی دوستانه ملی به صفر تقلیل پیدا کرد و درآمدزایی هم صورت گرفت.امیدوارم این تعامل ادامه پیدا کند و رسانه ملی،حق پخش فوتبال را که حق مسلم فوتبال و باشگاهها هست بپردازد.

ممبینی خاطرنشان کرد:مجاب شدن صدا و سیما بابت پرداخت حق پخش، نوید خوبی بود که شب گذشته انجام شد. امیدوارم این مسیر در آینده در بحث باشگاه‌ها هم ادامه پیدا کند تا فوتبال از مهم ترین حق خود بهره مند شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *