واکنش مونتلا به برکناری از میلان + راضی شنیشل، سرمربی الخور قطر شد – سایت خبری ورزشی

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، رسانه‌های  ایتالیایی دیدار برابر ساسولو را آخرین فرصت سرمربی جوان میلان می‌دانند. روزنامه گاتزتا دلو اسپورت،  پیش از این نوشت چنانچه میلان در دیدار برابر ساسولو نتواند به پیروزی برسد مونتلا از کار برکنار خواهد شد
سرمربی میلان این گونه به احتمال اخراج خود از روسونری واکنش نشان داد: من یک جنگجوی واقعی هستم و تمام تمرکزم روی میلان است. رئیس باشگاه چند روز پیش حمایت خود را از من اعلام کرد و دلیلی ندارد که به خبر رسانه‌ها توجه کنم. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در خانه ساسولو پیروز شویم.

میلان در فصل جاری رقابت‌های سری A عملکردی ناامیدکننده از خود نشان داده و با صدر جدول رده‌بندی ۱۵ امتیاز اختلاف دارد.

او در واکنش به انتخاب احتمالی گتوزو به عنوان جانشینش، واکنشی تمسخر آمیز داشت و گفت‌:  این روزنامه برای فروش بیشتر به فتوشاپ روی آورده است. آنها گتوزو را بلندقدتر اما لاغرتر از من به تصویر کشیده‌اند. گتوزو دوست من است و به این خاطر این گونه با او شوخی می‌کنم.

ایسنا: ‌به نقل از مدیاست، رسانه‌های  ایتالیایی دیدار برابر ساسولو را آخرین فرصت سرمربی جوان میلان می‌دانند. روزنامه گاتزتا دلو اسپورت،  پیش از این نوشت چنانچه میلان در دیدار برابر ساسولو نتواند به پیروزی برسد مونتلا از کار برکنار خواهد شد.
——————-
ایسنا: الخور که سروش رفیعی، بازیکن سابق پرسپولیس را در اختیار دارد در فصل لیگ ستارگان قطر عملکردی ناامید کننده از خود نشان داده است
این تیم سرمربی فرانسوی خود را از کار برکنار کرد، با وجود این که رسانه‌های قطری چند روز از توافق الخور با عدنان حمد عراقی سخن به میان آوردند اما در نهایت این راضی شنیشل بود که به عنوان سرمربی جدید الخور انتخاب شد.

روزنامه الرای از توافق نهایی الخور با شنیشل سخن به میان آورد و تاکید کرد که او به زودی تمرینات تیمش را زیر نظر خواهد گرفت.
ایسنا: الخور که سروش رفیعی، بازیکن سابق پرسپولیس را در اختیار دارد در فصل لیگ ستارگان قطر عملکردی ناامید کننده از خود نشان داده است.
سروش رفیعی که در تابستان به الخور پیوست وضعیت خوبی در این تیم ندارد و  احتمال اخراج او وجود دارد.

شنیشل پیش از این هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق را برعهده داشت. او مربی با تجربه‌ای در لیگ ستارگان قطر است و باید دید که می‌تواند الخور را از سقوط نجات دهد یا نه.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *