آگوئرو: رئال مادرید و میلان خواهان من بودند + روایت مسی از تردید نیمار برای جدایی از بارسا – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: سرخیو آگوئرو بهترین گلزن تاریخ سیتیزن ها در مورد آینده خود بعد از سال 2019 صحبت کرد.

 آگوئرو دوران رشد و پیشرفت خود را در باشگاه ایندیپندنته سپری کرد و معتقد است اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در سال 2019 و پایان قرارداد سیتی به خانه بازخواهد گشت

آگوئرو گفت: زمانی که در آرژانتین بودم متوجه شدم که رئال مادرید و میلان خواهان من هستند؛ اما من شنیدم که آنها می گفتند رویای ایندیپندنته رو به زوال است.

آگوئرو: رئال مادرید و میلان خواهان من بودند

 آگوئرو دوران رشد و پیشرفت خود را در باشگاه ایندیپندنته سپری کرد و معتقد است اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در سال 2019 و پایان قرارداد سیتی به خانه بازخواهد گشت.

ورزش سه: سرخیو آگوئرو بهترین گلزن تاریخ سیتیزن ها در مورد آینده خود بعد از سال 2019 صحبت کرد.

همیشه این ایده را در ذهن داشتم که در سال 2019 وقتی قراردادم با سیتی به اتمام رسید دوباره به ایندیپندنته بازگردم. من این گزینه را دارم که یک سال دیگر قراردادم را با سیتی تمدید کنم که اولویت من نیز است؛ اما این گزینه نیز برای من باقی خواهد ماند.

پس ایده من بازگشت است. ایندیپندنته در حال حاضر شرایط خوبی برای فتح جام دارد؛ اما فراموش نکنیم این کار آسان نیست.”

——————-

ورزش سه: لیونل مسی، ستاره بارسا جزئیات جدیدی از جدایی نیمار، ستاره برزیلی و سابق بلوگرانا را فاش کرد.

 بعد از انتقال جنجالی و پر حرف و حدیث نیمار به پاری سن ژرمن در تابستان امسال، برخی بازیکنان فعلی و سابق بارسا از جمله ژاوی فاش کردند که در مراسم عروسی لیونل مسی، نیمار جدایی خود را علنی کرده بود؛ اما لیونل مسی تاکید کرد که خود نیمار نیز در تور ایالت متحده مردد بود و هنوز به جمع بندی قطعی برای جدایی نرسیده بود
لئو مسی گفت: “صادقانه بگویم تا روز آخر تور بارسا در ایالت متحده ما با هم صحبت می کردیم و هنوز هیچ چیز نمی دانستیم. نیمار به من گفت هنوز ایده واضح و روشنی در مورد آینده ندارد و نمی داند که قرار است چه کاری انجام دهد.

پس تا لحظه آخر ما در خصوص جدایی یا ماندن نیمار با یکدیگر صحبت می کردیم. دیگران گفتند که ما از جدایی نیمار خبر داشتیم؛ اما حقیقت این است که ما تا لحظه آخر به دنبال راضی کردن نیمار بودیم و این هر آن چیزی بود که او به ما گفته بود.”

 بعد از انتقال جنجالی و پر حرف و حدیث نیمار به پاری سن ژرمن در تابستان امسال، برخی بازیکنان فعلی و سابق بارسا از جمله ژاوی فاش کردند که در مراسم عروسی لیونل مسی، نیمار جدایی خود را علنی کرده بود؛ اما لیونل مسی تاکید کرد که خود نیمار نیز در تور ایالت متحده مردد بود و هنوز به جمع بندی قطعی برای جدایی نرسیده بود.

روایت مسی از تردید نیمار برای جدایی از بارسا

ورزش سه: لیونل مسی، ستاره بارسا جزئیات جدیدی از جدایی نیمار، ستاره برزیلی و سابق بلوگرانا را فاش کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *