شکست خانگی دانشگاه آزاد مقابل نیروی زمینی + فهرست تیم ملی فوتبال برای اردوی اتریش – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های نیروی زمینی، نفت آبادان، مهرام و شهرداری تبریز در حالی در هفته ششم لیگ برتر مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند که تیم صدرنشین پتروشیمی بندر امام با قرعه استراحت مواجه بود
 شهرداری گرگان 56 – شهرداری تبریز 73

پتروشیمی بندر امام: استراحت

در هر حاضر تیم‌های پتروشیمی، شهرداری تبریز و نفت با 10، 9 و 8 امتیاز در رتبه‌های اول تا سوم جدول رده بندی لیگ قرار دارند. نمایندگان گرگان نیز بدون پیروزی، قعرنشین هستند.

نفت آبادان امام 95 – یس آل گرگان 41

 دانشگاه آزاد 69 – نیروی زمینی 73

نتایج دیدارهای هفته ششم لیگ برتر بسکتبال:

رعد پدافند هوایی خوزستان 62 – مهرام 77

در دیگر بازی هفته ششم که در سالن حکیمیه تهران انجام شد، تیم دانشگاه آزاد در مقابل میهمان خود نیروی زمینی تن به شکست داد. پیام کیانی 26 امتیاز و 6 ریباند برای نیروی زمینی کسب کرد.

جدال دو تیم شهرداری تبریز و شهرداری گرگان نیز به سود تیم تبریزی به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های نیروی زمینی، نفت آبادان، مهرام و شهرداری تبریز در حالی در هفته ششم لیگ برتر مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند که تیم صدرنشین پتروشیمی بندر امام با قرعه استراحت مواجه بود.

در بازی دیگر، تیم مهرام با 28 امتیاز و 4 ریباند سندی سابولار توانست میزبان خود رعد پدافند هوایی خوزستان را از پیش‌رو بردارد. برای تیم میزبان نیز وحید حاجیان 20 امتیاز کسب کرد.

در آسان‌ترین بازی هفته که در سالن 17 شهریور آبادان برگزار شد، تیم نفت این شهر با 19 امتیاز و 14 ریباند مهدی اسماعیلی بر میهمان خود یس آل گرگان غلبه کند. نکته جالب این بازی در کوارتر دوم اتفاق افتاد که تیم گرگانی در مقابل 27 امتیاز حریف، حتی یک امتیاز هم کسب نکرد و 27 بر صفر باخت.

——————-
ایسنا: اسامی بازیکنان تیم‌ ‌ملی فوتبال برای برگزاری اردوی اتریش و دو دیدار دوستانه مقابل پاناما و ونزوئلا اعلام شد
مدافعان: میلاد محمدی از اخمت گروزنی روسیه، مرتضی پور علی گنجی از السد قطر، رامین رضائیان از اوستنده بلژیک، روزبه چشمی از استقلال تهران، سعید آقایی از سپاهان، سید جلال حسینی از پرسپولیس، وریا غفوری از استقلال تهران.

ایسنا: اسامی بازیکنان تیم‌ ‌ملی فوتبال برای برگزاری اردوی اتریش و دو دیدار دوستانه مقابل پاناما و ونزوئلا اعلام شد.
مهاجمان: علیرضا جهانبخش از آلکمار هلند، کریم انصاری فرد از المپیاکوس یونان، کاوه رضایی از شارلوا بلژیک، مهدی طارمی از پرسپولیس، مهدی ترابی از سایپا، رضا قوچان نژاد ازهیرنفین هلند، سردار آزمون از روبین کازان روسیه و وحید امیری از پرسپولیس.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران پنج‌شنبه ساعت ۲۲ به وقت ایران به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال پاناما می‌رود. همچنین ملی‌پوشان  ۲۲ آبان ماه در کشور هلند به مصاف ونزوئلا می‌رود.

هافبک‌ها: احمد عبدالله زاده از فولاد خوزستان، اکبر ایمانی از پدیده، علی کریمی از سپاهان، اشکان دژاگه، احسان حاجی صفی از پانیونیوس یونان، امید ابراهیمی از استقلال تهران ،سعید عزت اللهی از آمکار روسیه، سامان قدوس از اوسترسوندز سوئد.

لیست تیم‌ ‌ملی به شرح زیر است:

دروازبان‌ها:
علیرضا بیرانوند از پرسپولیس امیر عابدزاده از ماریتیمو پرتغال، محمد رشید مظاهری از ذوب آهن

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *