کارگر جوان کر و لال، قاتل دوستش شد + کاوانی با PSG، صد گله شد – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: 10 آبان ماه جاری مأموران پلیس با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و خبر مرگ مشکوک مرد جوانی را اعلام کردند
بنابر اظهارات اولیه مأموران، متوفی کارگر جوان یک کارگاه تولیدی بود که بر اثر سقوط از پله‌‎ها در محل کارش مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان لقمان جان باخته بود.

خبرگزاری تسنیم: 10 آبان ماه جاری مأموران پلیس با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و خبر مرگ مشکوک مرد جوانی را اعلام کردند.
دقایقی بعد از اعلام این خبر، قاضی دشتبان؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در بیمارستان و صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

عامل این حادثه که پسر کر و لال سی ساله بود با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و در تحقیقات اولیه به بازپرس مدعی شد که قصد جنایت نداشته، در یک لحظه به خاطر عصبانیت لحظه‌ای باعث مرگ مقتول شده و حتی قصد نداشته به مقتول آسیبی برساند.

تحقیقات اولیه و بررسی دوربینهای محل حادثه نشان داد عامل مرگ کارگر جوان با متوفی در محل کار درگیر شده و پس از هل دادن وی باعث شده بود تا مقتول تعادلش را از دست داده و پس از سقوط از پله‌ها جان خود را از دست دهد.

سرانجام با دستور قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل، متهم بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ فرانسه در خانه آنژه به میدان رفت و توانست با پنج گل به پیروزی برسد
پاری ‌سن‌ ژرمن در فصل جاری رقابت‌های لیگ فرانسه عملکرد درخشانی از خود نشان داده و با چهار امتیاز اختلاف نسبت به موناکو در صدر جدول رده‌بندی جای دارد.

این مهاجم اروگوئه‌ای با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند در رقابت‌های لیگ فرانسه ۱۰۱ گله شد.

ادینسون کاوانی در این دیدار هم درخشید و توانست دو گل به ثمر رساند. گل نخست این بازیکن باعث شد تا او به رکورد ۱۰۰ گل برسد.

او در ۱۴۴ بازی با پیراهن پاری ‌سن‌ ژرمن توانسته ۱۰۱ گل به ثمر برساند که این آمار بسیار خوبی است. کاوانی ۶۵ گل با پای راست، ۲۰ گل با پای چپ، ۱۴ گل با ضربه سر و دو گل هم به روش های دیگر به ثمر رسانده است.

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ فرانسه در خانه آنژه به میدان رفت و توانست با پنج گل به پیروزی برسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *