آمریکا: از لبنان حمایت می‌کنیم + درخواست عجیب کوتینیو؛ مرا به بارسا نفروشید – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری فارس: «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا با حمایت از استقلال حکومتی لبنان، به کشورهای منطقه هشدار داد از این کشور در درگیری‌های نیابتی استفاده نکنند
تیلرسون با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت آمریکا از حکومت و استقلال دولت لبنان، از همه طرف‌های داخلی و خارجی لبنان خواست تا به تمامیت و استقلال قانونی این کشور احترام بگذارند.

خبرگزاری فارس: «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا با حمایت از استقلال حکومتی لبنان، به کشورهای منطقه هشدار داد از این کشور در درگیری‌های نیابتی استفاده نکنند.
به نوشته وبگه شبکه «ای‌بی‌سی» وی همچنین «سعد الحریری» نخست وزیر مستعفی لبنان را «یک شریک قوی» برای ایالات متحده توصیف کرد.

وزیر خارجه آمریکا ضمن مخالفت با هرگونه اقدامی که ثبات لبنان را به خطر بیاندازد، نسبت به سوءاستفاده کردن از این کشور در درگیری‌های نیابتی هشدار داد.

——————-

ورزش سه: در تابستان امسال اخبار زیادی در مورد انتقال کوتینیو به بارسلونا منتشر شد، اما در نهایت این هافبک خلاق در آنفیلد ماندنی شد
کوتینیو که در تابستان و بعد از منتفی شدن انتقال به بارسا شرایط روحی بدی داشت قصد ندارد دیگر با این شایعات و اخبار نقل و انتقالاتی آرامش خودش را بر هم زده و دوباره در صدر اخبار قرار بگیرد و به همین فعلا در زمستان امسال علاقه ای به جدایی از تیمش ندارد.

اما با توجه به علاقه شدید بارسا و اضافه شدن پاری سن ژرمن به مشتریان این هافبک خلاق، احتمالا در تابستان آینده کوتینیو باز هم در صدر شایعات قرار خواهد گرفت.

ورزش سه: در تابستان امسال اخبار زیادی در مورد انتقال کوتینیو به بارسلونا منتشر شد، اما در نهایت این هافبک خلاق در آنفیلد ماندنی شد.

درخواست عجیب کوتینیو؛ مرا به بارسا نفروشید

شایعات زیادی وجود دارد که بارسا و البته پاری سن ژرمن دوباره در زمستان قصد دارند برای جذب کوتینیو وارد عمل شوند؛ اما نشریه اسپورت ادعا کرد که کوتینیو از مدیران لیورپول خواسته در زمستان اجازه جدایی او را صادر نکنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *