انتقال خاص؛ «مورینیو» در پاری‎سن ژرمن + کاسیاس: باید یک سال بیش از بوفون بازی کنم! – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری مهر: بعد از شکست تیم فوتبال منچستریونایتد مقابل چلسی در رقابت‎های لیگ انگلیس دوباره صحبت از مورینیو، سرمربی همیشه جنجالی این تیم مطرح شده است و روزنامه انگلیسی سان درباره او گزارشی ارائه کرده است
خبرگزاری مهر: بعد از شکست تیم فوتبال منچستریونایتد مقابل چلسی در رقابت‎های لیگ انگلیس دوباره صحبت از مورینیو، سرمربی همیشه جنجالی این تیم مطرح شده است و روزنامه انگلیسی سان درباره او گزارشی ارائه کرده است.
مورینیو البته تا همین‌جا هم کار بزرگی برای یونایتد انجام داده و کاری که مربیان قبلی در انجام آن ناتوان بودند، یعنی رساندن تیم به لیگ قهرمانان اروپا، را انجام داده است. پس طبیعی است که به دنبال افزایش دستمزد هم باشد. اما او همیشه عاشق چالش است و از آنجایی که پاری‎سن ژرمن مدت‎هاست رویای قهرمانی در اروپا را در سر دارد، شاید مورینیو بی‏میل نباشد که شانسش را در آن تیم امتحان کند.

اما خورخه مندس، مدیر برنامه‌های این سرمربی پرتغالی مذاکراتی با پاری‎سن ژرمن درباره همکاری آینده مورینیو با این غول فرانسوی انجام داده است. یک فرضیه این است که این‌ها شایعاتی هستند که برای افزایش فشار روی اد وودوارد و سران یونایتد و بالا بردن دستمزد مورینیو ایجاد شدند.

اما فرضیه دیگری هم وجود دارد. مورینیو در رقابت‎های این فصل و تا اینجای کار مغلوب پپ گواردیولا شده که منچسترسیتی‎اش صدرنشین لیگ است. در نتیجه ممکن است با افزایش فشار هواداران و انتقادات رسانه‌ها کار برای ادامه دادن او در لیگ سخت شود.

قرارداد فعلی مورینیو با یونایتد تا ژوئن ۲۰۱۹ اعتبار دارد و به نظر می‎‏رسد او دوست دارد قراردادش را تمرین کند و همه تلاشش را برای بازگرداندن یونایتد به دوران اوج با سرالکس فرگوسن انجام دهد.

——————-
ورزش سه: دیشب کاسیاس موفق شد جایزه پای طلایی که به بازیکنان بالای 28 سال اهدا می شود را از آن خود کند و حالا در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرده است
من حدس می زنم که بوفون در مورد تصمیم خود برای بازنشستگی فکر کرده است؛ اما من امیدوارم در تصمیم بوفون بازنگری شود؛ زیرا فوتبال به بازیکنانی مانند او نیاز دارد.”

نتایج ضعیف رئال: “نتایج ناامید کننده باعث قوی تر شدن زیدان خواهد شد. شاید همه منتظر اشتباه کردن رئال مادرید بودند؛ اما فراموش نکنید آنها 2 بار فاتح لیگ قهرمانان شده اند که تا قبل از آن هیچ کس قادر به انجام چنین کاری نبوده است.

ورزش سه: دیشب کاسیاس موفق شد جایزه پای طلایی که به بازیکنان بالای 28 سال اهدا می شود را از آن خود کند و حالا در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرده است.
کاسیاس در مورد زمان بازنشستگی بوفون گفت: “اگر بوفون در 40 سالگی بازنشسته شود، من یک سال بعد از او بازنشسته خواهم شد. بنابراین می توانم یک سال بیشتر از بوفون در میدان حضور داشته باشم (با خنده).

شاید رئال مادرید حالا در بهترین فرم خود در لالیگا نبوده و در لیگ قهرمانان نیز برابر تاتنهام مغلوب شده باشد؛ اما باید صبور بود. هنوز تعداد زیادی از بازی ها در لالیگا باقی مانده و در لیگ قهرمانان نیز همینگونه است؛ همه چیز در ماه فوریه تصمیم گیری خواهد شد.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *