دروازه‌بان تیم ملی مقابل ونزوئلا کیست؟ + 4 بازیکن منچستریونایتد در آستانه تمدید قرارداد – سایت خبری ورزشی

ورزش‌سه: با وجود اینک به نظر می رسد کارلوس کی روش قصد دارد همه دروازه بان های ایرانی را در ترکیب تیم ملی تست کند و در نهایت بهترین گزینه را در جام جهانی به عنوان شماره یک به زمین بفرستد، اما مشخص است او که سرمربی تیم ملی اعتماد بیشتری به بیرانوند دارد
ورزش‌سه: با وجود اینک به نظر می رسد کارلوس کی روش قصد دارد همه دروازه بان های ایرانی را در ترکیب تیم ملی تست کند و در نهایت بهترین گزینه را در جام جهانی به عنوان شماره یک به زمین بفرستد، اما مشخص است او که سرمربی تیم ملی اعتماد بیشتری به بیرانوند دارد.
کی روش در اردوی ماه گذشته نیز یک بار به حامد لک و یک بار به بیرانوند میدان داد و حالا به همین خاطر احتمال دارد عابدزاده در اولین حضور در اردوی تیم ملی برای اولین بار مقابل ونزوئلا به میدان برود. با این وجود باید منتظر ماند و دید کی روش در بازی تدارکاتی دوشنبه شب کدام دروازه بان را در ترکیب ثابت تیمش قرار خواهد داد.

در چنین شرایطی این احتمال وجود دارد که مقابل ونزوئلا دروازه بان دیگری در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد. خیلی ها بر این باور هستندکه امیررضا عابدزاده مقابل ونزوئلا اولین بازی ملی خود را انجام خواهد داد تا کی روش او را در ترکیب تیم ملی ببیند.

در اردوی تیم ملی در اتریش به غیر از بیرانوند، امیررضا عابدزاده و رشید مظاهری نیز حضور دارند؛ اما کی روش ترجیح داد در بازی با پاناما بار دیگر بیرانوند را به زمین بفرستد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: نشریه «تلگراف» انگلیس در گزارشی مدعی شد سران باشگاه منچستریونایتد قصد دارند قرارداد چهار بازیکن خود یعنی خوان ماتا، آندر هررا، اشلی یانگ و دلی بلیند را تمدید کند که هر چهار نفر قراردادشان در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید
در کنار این بازیکنان آینده لوک شاو نیز در هاله‌ای از ابهام است. گفته می‌شود این بازیکن مورد توجه فنرباغچه ترکیه است و شاید در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به جمع زرد و لاجوردی پوشان استانبول ملحق شود.

سیاست باشگاه من‌یونایتد تمدید یکساله قرارداد بازیکنان بالای 30 سال است، این در حالی که اشلی یانگ 32 ساله، خوان ماتا 29 ساله و دلی بلیند 27 ساله است.

خبرگزاری تسنیم: نشریه «تلگراف» انگلیس در گزارشی مدعی شد سران باشگاه منچستریونایتد قصد دارند قرارداد چهار بازیکن خود یعنی خوان ماتا، آندر هررا، اشلی یانگ و دلی بلیند را تمدید کند که هر چهار نفر قراردادشان در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید.
برای مورینیو برای هررا حفظ طولانی‌مدت اوست و این هافبک اسپانیایی هم مذاکرات خود برای تمدید قراردادش با شیاطین سرخ را از چندی پیش آغاز کرده است. بر اساس این گزارش به غیر از هررا اما به نظر نمی‌رسد که منچستریونایتد پیشنهاد تمدید قرارداد بلندمدتی را به سه بازیکن دیگر پیشنهاد دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *