روبن: خوشحالم به مسیر درستی برگشتیم + ارجاع نامه روحانی درباره نیکنام به شورای نگهبان – سایت خبری ورزشی

ایسنا: ‌به نقل از بیلد، بایرن مونیخ دیشب (شنبه) موفق شد با نمایشی زیبا حریف خود بورسیادورتموند را سه بر یک شکست دهد
ایسنا: ‌به نقل از بیلد، بایرن مونیخ دیشب (شنبه) موفق شد با نمایشی زیبا حریف خود بورسیادورتموند را سه بر یک شکست دهد. آرین روبن موفق شد گل نخست بازی را به ثمر برساند که این گل نودوسومین گل بازیکن هلندی در بوندسلیگا بود.
روبن در پایان گفت‌: این نتیجه‌ می‌تواند در پایان فصل خیلی به ما کمک کند، چون بورسیادورتموند رقیب اصلی ما برای قهرمانی است  ولی همان طور که گفتم ما فقط باید به عملکرد خودمان فکر کنیم و در زمین مسابقه پیروز شویم.

آرین روبن بعد از پایان مسابقه، گفت‌: خوشحال هستم که به مسیر درستی برگشته‌ایم. باید در همین مسیر باقی بمانیم. خیلی خوشحال هستیم چون در حال‌ حاضر توانسته‌ایم پنج امتیاز اختلاف با بورسیادورتموند را جبران کنیم و در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیریم. شاید اگر چند هفته‌ پیش کسی این را می‌گفت که بایرن مونیخ پنج امتیاز عقب ماندگی از بورسیادورتموند را جبران می‌کند و شش امتیاز بیش‌تر خواهد داشت کسی آن را باور نمی‌کرد. باید از سرمربی خودمان یعنی هاینکس تمجید کنم. او عملکرد خیلی خوبی با ما داشته است و خواسته‌هایش را دقیق و شفاف برای ما بیان‌ می‌کند.

——————-

 فرهیختگان آنلاین با انتشار این خبر نوشت: یک منبع آگاه نزدیک به شورای نگهبان از ارجاع نامه حجت‌الاسلام روحانی به رهبر انقلاب در خصوص موضوع «سپنتا نیکنام» به شورای نگهبان خبر داد
 فرهیختگان آنلاین با انتشار این خبر نوشت: یک منبع آگاه نزدیک به شورای نگهبان از ارجاع نامه حجت‌الاسلام روحانی به رهبر انقلاب در خصوص موضوع «سپنتا نیکنام» به شورای نگهبان خبر داد.

گفته می‌شود این نامه متضمن دستور خاصی از سوی رهبر معظم انقلاب به شورای نگهبان نبوده است و صرفا به این شورا ارجاع شده است.

این نامه ظاهرا شامل پنج پیشنهاد از سوی رئیس‌جمهور برای حل این مساله است.
شنیده شده شورای نگهبان تصمیم دارد پاسخی به این نامه در روزهای آینده منتشر کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *