سوئد، فاتح راند اول رالی نفس‌گیر شد – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: تیم ملی ایتالیا در دیدار رفت مرحله پلی آف جام جهانی 2018 در خانه سوئد با نتیجه 1-0 شکست خورد.

 در این دیدار سوئدی ها که در خانه بازی می کردند، نمایش حساب شده تری ارائه دادند و در نهایت توانستند به یک پیروزی باارزش دست پیدا کنند
تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 4، امیل فورسبرگ اول خطر را روی دروازه آتزوری ایجاد کرد اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

بازی تا پایان نیمه اول به همین ترتیب ادامه داشت و هر دو تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به این ترتیب این نیمه بدون گل به پایان رسید.

سوئد 1 - 0 ایتالیا؛ آتزوری در یک قدمی فاجعه

ورزش سه: تیم ملی ایتالیا در دیدار رفت مرحله پلی آف جام جهانی 2018 در خانه سوئد با نتیجه 1-0 شکست خورد.

برتری تیم میزبان ادامه پیدا کرد و در مقابل بازیکنان ایتالیا تلاش می کردند تا با کنترل بازی، راهی به سوی دروازه سوئد پیدا کنند.

 در این دیدار سوئدی ها که در خانه بازی می کردند، نمایش حساب شده تری ارائه دادند و در نهایت توانستند به یک پیروزی باارزش دست پیدا کنند. 

ایتالیایی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 70 به گل تساوی برسند اما شوت تماشایی متیو دارمیان از پشت محوطه جریمه، با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

دو  دقیقه بعد نوبت ایتالیایی ها بود که تا آستانه باز کردن دروازه سوئد پیش بروند اما ضربه سر بلوتی، روی ارسال متیو دارمیان، به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد.

برتری ایتالیایی ها ادامه داشت اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 61 توانست به گل برسد. روی یک ارسال به محوطه جریمه ایتالیا، تایوونن توپ را به یوهانسون رساند و ضربه نه چندان محکم او، بعد از برخورد به دانیله ده روسی تغییر مسیر داد و وارد دروازه بوفون شد.

نیمه دوم با حملات ایتالیا آغاز شد و ضربه کاندروا اولین موقعیت خطرناک این نیمه را ایجاد کرد اما واکنش خوب اولسن، دروازه سوئد را نجات داد.

تلاش بازیکنان ایتالیا ادامه پیدا کردند و حملات زیادی روی دروازه سوئد ترتیب دادند اما حتی 5 دقیقه وقت اضافه هم نتوانست کمکی به آنها بکند و در نهایت بازی با برتری 1-0 سوئد به پایان رسید. بازی برگشت دو تیم دوشنبه شب برگزار خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *