شاگردان پورغلامی صعود کردند + توافق استقلال و تیم دانشجویان برای دیدار دوستانه – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال جوانان ایران از ساعت 16:30 امروز (چهارشنبه) در آخرین دیدار خود در گروه E مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در اردن به مصاف فلسطین رفت و با پیروزی 4 بر صفر جوانان کشورمان به پایان رسید
به لطف این پیروزی پرگل، شاگردان پورغلامی 5 امتیازی شدند و با تفاضل گل‌شان را هم به عدد 5 رساندند. با این نتیجه، صعود تیم جوانان گروه E قطعی شده و فارغ از هر نتیجه‌ای که در دیدار اردن – سوریه رقم می‌خورد، ایران به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.

حسین نخودکار در دقیقه 10، علیرضا قادری در دقیقه 14، محمد خدابنده‌لو در دقیقه 44 و محمد باقری در 75 برای ایران گلزنی کردند.

مدافع فلسطین در دقیقه 60 با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و 4 دقیقه بعد، دیگر بازیکن فلسطین نیز به‌خاطر رفتار غیر ورزشی مستقیماً با کارت قرمز داور از زمین مسابقه اخراج شد تا تیمش 9 نفره به بازی ادامه بدهد. طاها شریعتی مدافع ایران هم در دقیقه 85 از زمین اخراج شد.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال جوانان ایران از ساعت 16:30 امروز (چهارشنبه) در آخرین دیدار خود در گروه E مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در اردن به مصاف فلسطین رفت و با پیروزی 4 بر صفر جوانان کشورمان به پایان رسید.

——————-

ورزش سه: عصر امروز در جریان تمرین تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی فرشاد کرمی سرمربی تیم فوتبال منتخب دانشجویان در تمرین این تیم حضور یافت و با شفر سرمربی استقلال دیدار داشت
شفر که توسط مدیر رسانه ای تیم استقلال از نتایج قبلی تیم دانشجویان و استقلال و باخت های قبلی استقلال به دانشجویان با خبر شده بود به شوخی به کرمی گفت: نمیگذاریم اینبار استقلال را ببرید.

ورزش سه: عصر امروز در جریان تمرین تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی فرشاد کرمی سرمربی تیم فوتبال منتخب دانشجویان در تمرین این تیم حضور یافت و با شفر سرمربی استقلال دیدار داشت.

سرمربیان دو تیم توافق کردند که روز جمعه و پس از بازگشت استقلال از اردوی کیش دو تیم بازی دوستانه ای برگزار کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *