ونتورا: داور باید با دقت بیش‌تری قضاوت می‌کرد + پای دلالان به بازار گندم باز شد – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از شکست یک بر صفر تیمش در بازی رفت پلی‌آف انتخابی جام جهانی 2018 در زمین سوئد، لاجوردی‌ها را لایق کسب نتیجه بهتری دانست
 وی در ادامه افزود: تساوی، حداقل نتیجه‌ای بود که ما لایقش بودیم. باز هم می‌گویم در رقابتی در این سطح، داوران باید دقت بیش‌تری داشته باشند. حالا به یک نتیجه خوب در بازی برگشت نیاز داریم. این بازی یک نبرد 180 دقیقه‌ای است و هنوز یک 90 دقیقه دست نخورده پیش روی هر دو تیم قرار دارد. ما مستحق باخت نبودیم، اما توان جبران در بازی برگشت را داریم. جو ورزشگاه سن‌سیرو می‌تواند به ما کمک کند، اما ابتدا بازیکنان تیم باید با یک بازی خوب، جو ورزشگاه را تحت کنترل‌شان درآورند.

خبرگزاری تسنیم: جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از شکست یک بر صفر تیمش در بازی رفت پلی‌آف انتخابی جام جهانی 2018 در زمین سوئد، لاجوردی‌ها را لایق کسب نتیجه بهتری دانست.
ونتورا گفت: با توجه به آنچه در زمین بازی رخ داد، ما لایق شکست نبودیم و باید نتیجه بهتری کسب می‌کردیم. بوفون مجبور به انجام حتی یک واکنش درست و حسابی نشد و در عوض ما کلی حمله کردیم و حتی تیر دروازه رقیب را هم به لرزه درآوردیم. امیدوارم در بازی برگشت، سوئد به اندازه لطف داور به میزبان این بازی به ما فرصت دهد! در رقابتی به این اندازه مهم، نباید اشتباه کنید و اگر مرتکب اشتباه شوید، قطعاً شکست می‌خورید.

——————-
خبرگزاری ایسنا: عضو شورای مرکزی خانه کشاورز گفت: با گذشت چند ماه از خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز بسیاری از کشاورزان در استان‌ها، پای دلالان را به بازار فروش گندم باز کرده است
عضور شورای مرکزی خانه کشاورز ایران خاطرنشان کرد: به‌ جا است مسئولان جهادکشاورزی توجه ویژه‌ و بیشتری به کشاورزان و درآمد آن‌ها داشته باشند.

صبحی یادآور شد: تداوم این روند باعث می‌شود تا دلالان عزیزتر از کشاورز تولیدکننده و مردم شود و بدون زحمت، دسترنج کشاورز را به جیب می‌زنند و این پرداخت نکردن به موقع بهای گندم، فرصت‌های ویژه‌ای را برای دلالان و در بسیاری از موارد که همین دلالان، صادرکننده و واردکننده هستند، فراهم می‌کند.

این مسئول ادامه داد: پرداخت نشدن به موقع پول کشاورزان موجب می‌شود که دلالان حضور فعال‌تری در بازار داشته باشند و نرخ تضمینی گندم را که ۱۳۲۰ تومان است، از گندم‌کار به جهت نیاز کشاورز به پول به ۱۱۸۰ تومان بخرند.

وی تصریح کرد: پرداخت دیرهنگام بهای گندم به کشاورزان موجب کاهش نقدینگی و فقر کشاورزان می‌شود و در نتیجه نمی‌توانند نهاده‌های لازم را برای کشت پاییزه تهیه کنند.

خبرگزاری ایسنا: عضو شورای مرکزی خانه کشاورز گفت: با گذشت چند ماه از خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز بسیاری از کشاورزان در استان‌ها، پای دلالان را به بازار فروش گندم باز کرده است.
نازخند صبحی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه امسال آمار خرید گندم از کشاورزان ۱۱۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال است، اظهار کرد: طبق اعلام شرکت بازرگانی دولتی تاکنون حدود ۸۲ هزار و ۸۹۰ میلیارد ریال به گندم کاران پرداخت شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *