خندقِ پیشمرگ‌ها برای جلوگیری از ورود عراقی ها + لیونل مسی به خاطر گاف عجیبش عذرخواهی کرد – سایت خبری ورزشی

ایسنا: به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، محمد سورچی، افسر پیشمرگ امروز (جمعه) اعلام کرد: ما در آستانه تکمیل آمادگی‌ها برای تامین امنیت مرزهای اقلیم کردستان با عراق هستیم

ایسنا: به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، محمد سورچی، افسر پیشمرگ امروز (جمعه) اعلام کرد: ما در آستانه تکمیل آمادگی‌ها برای تامین امنیت مرزهای اقلیم کردستان با عراق هستیم.

این مقام تاکید کرد: در صورت پیشروی نیروهای عراقی به سمت اقلیم و بازداشتن هر حمله‌ای از سوی نیروهای عراقی آماده‌ایم.

وی از حفر خندق و مواضع نظامی برای تامین امنیت اقلیم در برابر هر حمله‌ احتمالی نیروهای عراقی خبر داد.

——————-

وبسایت نود: لیونل مسی که در حال حاضر در اردوی تیم ملی آرژانتین در روسیه حضور دارد و برای بازی دوستانه با تیم ملی این کشور آماده می شود از سباستین دریوسی آرژانتینی که برای تیم زنیت روسیه بازی می کند به خاطر نشناختن او و اینکه فکر کرده این بازیکن یک هوادار است عذرخواهی کرد
مسی به شبکه Fox Sport گفته:

آرژانتین ماه گذشته در هفته آخر دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آمریکای جنوبی با هت تریک مسی از سد اکوادور گذشت تا به جام جهانی راه یابد. 

از اینکه او را در آن لحظه نشناختم احساس بدی دارم چون می دانم او چه کسی است. زمانی که درخواست عکس گرفتن کرد، فکر کردم یکی از هوادارایی است که معمولا خواهان عکس گرفتن با من می شوند. زمانی که صفحه اینستاگرام او را دیدم متوجه اشتباهم شدم و از او عذرخواهی کردم. 

وبسایت نود: لیونل مسی که در حال حاضر در اردوی تیم ملی آرژانتین در روسیه حضور دارد و برای بازی دوستانه با تیم ملی این کشور آماده می شود از سباستین دریوسی آرژانتینی که برای تیم زنیت روسیه بازی می کند به خاطر نشناختن او و اینکه فکر کرده این بازیکن یک هوادار است عذرخواهی کرد. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *