باشگاه الاهلی: تراکتورسازی مشکل‌آفرینی می‌کند + جریمه برای بازیکنان پدیده و اولتیماتوم به مهاجری – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال تراکتورسازی ایران و الاهلی عربستان از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در عمان به مصاف هم می روند
در این ارتباط روزنامه «المدینه» عربستان، تراکتورسازی را به مشکل آفرینی در توزیع و چاپ بلیتها متهم کرد. این روزنام با عنوان «ایرانی ها با تأخیر در چاپ بلیت ها مشکل آفرینی می کنند»، نوشت: « باشگاه الاهلی نارضایتی اش را در چاپ بلیت بازی با تراکتورسازی که امروز در مسقط برگزار می شود، اعلام کرد. تأخیر در چاپ بلیت ها توسط ایرانی ها موجب ایجاد خلل در روند کارهای باشگاه الاهلی که می خواهد این بلیت ها را در میان هواداران خود توزیع کند، شده است. همین مسئله سبب شد تا طارق کیال، نایب رئیس باشگاه الاهلی در یک پست توئیتری توضیحاتی را در خصوص اتفاقات رخ داده به طرفداران این تیم، ارائه دهد.»

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال تراکتورسازی ایران و الاهلی عربستان از ساعت ۱۹ امروز دوشنبه در عمان به مصاف هم می روند. این اولین رویارویی تیم های عربستانی و ایرانی در سال ۲۰۱۸ است و عربستانی ها جوسازی علیه نمایندگان کشورمان را آغاز کرده اند.
روزنامه المدینه در پایان اعلام کرده است که الاهلی با سرمربی اوکراینی خود آماده این مسابقه است.

در ادامه این گزارش توئیت نایب رئیس باشگاه الاهلی آمده است: «هواداران ما در مسقط هستند و با این حال، بلیت ها هنوز چاپ نشده اند. پس از جلسه با نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و بحث و بررسی تأخیر ایرانی ها در چاپ بلیت ها، مقرر شد بلیت ها فردا (امروز) به فروش برسند. به ما اطلاع دادند که حسب درخواست باشگاه الأهلی، ۳۰۰ بلیط برای هواداران این باشگاه تهیه می شود.»

——————-
خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان به خاطر کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اخیر لیگ به زودی با جریمه کسر پنج تا 15 درصد از مبلغ قراردادشان مواجه خواهند شد، این تصمیمی است که در نشست رضا مهاجری و مسئولان باشگاه پدیده اتخاذ شده و قرار است طی امروز و فردا کمیته انضباطی باشگاه پدیده میزان دقیق جریمه در نظر گرفته شده برای بازیکنان این تیم را اعلام کنند
خبرگزاری تسنیم: بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان به خاطر کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اخیر لیگ به زودی با جریمه کسر پنج تا 15 درصد از مبلغ قراردادشان مواجه خواهند شد، این تصمیمی است که در نشست رضا مهاجری و مسئولان باشگاه پدیده اتخاذ شده و قرار است طی امروز و فردا کمیته انضباطی باشگاه پدیده میزان دقیق جریمه در نظر گرفته شده برای بازیکنان این تیم را اعلام کنند.
خبر دیگر از تیم پدیده اینکه مهاجری در نهایت تصمیم گرفته تمرین امروز و فردای تیمش را تعطیل کند. او بعد از بازی با پارس جنوبی به خاطر باخت 2 بر یک تیمش در این مسابقه تمرینات تیمش را تعطیل نکرد تا به نوعی شاگردانش را تنبیه کرده باشد. این در حالی است که 20 درصد از قرارداد بازیکنان پدیده فردا به آنها پرداخت خواهد شد.

مسئولان باشگاه پدیده همچنین در نشست اخیر خود با مهاجری بابت نتایج اخیر این تیم از او توضیحاتی را خواستار شدند و حتی به او اولتیماتوم دادند در صورت ادامه این روند ممکن است تصمیم به تغییر کادرفنی بگیرند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *