جزئیات حریق در تئاتر شهر + پیروزی ورونا با درخشش معنوی نژاد – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات آتش سوزی در تئاتر شهر را تشریح کرد

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات آتش سوزی در تئاتر شهر را تشریح کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه آتش نشانان 3 دقیقه و 20ثانیه بعد در محل حاضر شدند اضافه کرد: در سالن اصلی نمایش پرده بزرگ روی سن دچار آتش سوزی شده بود که پیش از رسیدن عوامل آتش نشانی عوامل مجموعه مشغول اطفا بودند و سپس آتش نشانان هم وارد عملیات شدند و آتش خاموش شد.

وی در مورد علت حادثه گفت: طبق نظرات اولیه به دلیل گرمای پروژوکتوری که نزدیک پرده بود آتش سوزی رخ داد.

وی با بیان اینکه در سالن تئاتری در حال اجرا نبود و کسی مصدوم نشد، اظهار کرد: چند نفر از هنرمندان در حال تمرین بودند که از سالن بیرون آورده شدند و حجم مختصری دود در سالن ایجاد شده بود که تخلیه شد.

جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در مورد این حادثه گفت:ساعت 18:31 آتش سوزی در مجموعه تئاتر شهر به سامانه 125 آتش نشانی اعلام شد و 3ایستگاه به محل اعزام شدند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال ورونا ایتالیا که از حضور جواد معنوی‌نژاد، بازیکن تیم ملی والیبال ایران در سری A ایتالیا سود می‌برد در دور بیست و چهارم این مسابقات با نتیجه 3 بر یک میهمان خود میلانو را شکست داد
در ابن بازی که در حضور 2931 تماشاگر سالن AGSM شهر ورونا برگزار شد، شاگردان نیکولا گربیچ در ست‌‌های اول، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 17،‌ 25 بر 21 و 25 بر 20 حریف را شکست دادند و تنها در ست دوم 20 بر 25 شکست خوردند.

جواد معنوی‌نژاد در هر 4 ست بازی به عنوان بازیکن شروع کننده وارد زمین شد و در نهایت با کسب 18 پوئن، دومین بازیکن امتیازآور تیمش بود.

پیروزی ورونا با درخشش معنوی نژاد

پیروزی ورونا با درخشش معنوی نژاد

پیروزی ورونا با درخشش معنوی نژاد

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال ورونا ایتالیا که از حضور جواد معنوی‌نژاد، بازیکن تیم ملی والیبال ایران در سری A ایتالیا سود می‌برد در دور بیست و چهارم این مسابقات با نتیجه 3 بر یک میهمان خود میلانو را شکست داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *