پایان کار رکابزنان ایران در آسیا با کسب ۳ مدال + نیکخواه بهرامی، موثرترین بازیکن دیدار با عراق شد – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری مهر: پنجمین و آخرین روز از سی و هشتمین دوره مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیست و پنجمین در رده سنی جوانان امروز سه شنبه اول اسفند ماه با کسب یک مدال نقره برای تیم مدیسون ایران به پایان رسید
خبرگزاری مهر: پنجمین و آخرین روز از سی و هشتمین دوره مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیست و پنجمین در رده سنی جوانان امروز سه شنبه اول اسفند ماه با کسب یک مدال نقره برای تیم مدیسون ایران به پایان رسید.

در اسکرچ بانوان رده سنی بزرگسال پرستو باستی به زمین خورد و نتوانست مسابقه اش را به پایان برساند. احسان دهقان در اومنیوم جوانان دوازدهم شد.

تیم ایران در مجموع این رقابتها صاحب دو گردن آویز نقره توسط تیم مدیسون و آروین معظمی گودرزی در اسکرچ و یک نشان برنز توسط محمد دانشور در تایم تریل انفرادی شد. در این دوره از مسابقات رکابزنان جوان و بانوان موفق به کسب مدال نشدند.

در مسابقات امروز، فاطمه هداوند و مائده نظری در ماده کایرین بزرگسالان و در مرحله شانس مجدد چهارم و ششم شدند تا از راهیابی به مرحله بعد باز بمانند.

لیلا صادقی رکابزن جوان ایران در ماده کایرین راهی مرحله نیمه نهایی گردید اما در این مرحله در رده ششم قرار گرفت و نتوانست به فینال مسابقات راه یابد. صادقی در مجموع در این ماده عنوان هشتم آسیا را کسب کرد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی بسکتبال ایران در چهارمین بازی خود در مسابقات انتخابی جام جهانی 2019 چین با نتیجه 83 بر 53 مقابل عراق به پیروزی رسید
آمار عملکرد بازیکنان ایران در بازی مقابل عراق به شرح زیر است:‌

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی بسکتبال ایران در چهارمین بازی خود در مسابقات انتخابی جام جهانی 2019 چین با نتیجه 83 بر 53 مقابل عراق به پیروزی رسید.

روزبه ارغوان:4 دقیقه و 5 ثانیه،‌ 2 امتیاز، 4 ریباند
فرید اصلانی: 4 دقیقه و 47 ثانیه،‌ یک ریباند
سعید داورپناه: 15 دقیقه و 13 ثانیه،‌ 7 امتیاز، 3 ریباند
آرن داوودی: 8 دقیقه و 55 ثانیه،‌ 4 امتیاز، 3 ریباند و 2 پاس گل
حامد حدادی: 29 دقیقه و 13 ثانیه،‌ 15 امتیاز، 9 ریباند و 2 پاس گل
محمد جمشیدی: 25 دقیقه و 13 ثانیه،‌ 5 امتیاز، یک ریباند و 4 پاس گل
اصغر کاردوست: 6 دقیقه و 33 ثانیه،‌ 3 امتیاز
ارسلان کاظمی: 28 دقیقه و 13 ثانیه،‌ 7 امتیاز، 8 ریباند و یک پاس گل
سجاد مشایخی: 23 دقیقه و 16 ثانیه،‌ 10 امتیاز، 7 ریباند و 5 پاس گل
صمد نیکخواه بهرامی: 32 دقیقه و 3 ثانیه،‌ 16 امتیاز، 4 ریباند و 7 پاس گل
نوید رضایی‌فر: 7 دقیقه و 30 ثانیه،‌ 6 امتیاز، یک ریباند و 2 پاس گل
اوشین ساهاکیان: 11 دقیقه و 52 ثانیه،‌ 8 امتیاز، 6 ریباند و یک پاس گل

در این دیدار، صمد نیکخواه بهرامی هم 16 امتیاز و 4 ریباند و 7 پاس گل موثرترین بازیکن زمین بود. حامد حدادی هم 15 امتیاز و 9 ریباند و 2 پاس گل برای تیمش به دست آورد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *