کیادربندسری پنجاه و هشتم شد + یک فوتی و ۱۵ مصدوم در واژگونی اتوبوس – سایت خبری ورزشی

ایسنا: در ادامه‌ المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ کره جنوبی صبح امروز (یکشنبه) رقابت‌های اسکی آلپاین در ماده مارپیچ بزرگ برگزار شد و محمد کیا دربندسری به عنوان پنجاه و هشتم دست یافت

کیادربندسری درمانش اول با زمان یک ‌دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۶۳ صدم ثانیه در رده شصت و سوم ایستاد و در مانش دوم با زمان یک ‌دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۶۱ صدم ثانیه را ثبت کرد تا در پایان با مجموع زمانی دو ‌دقیقه و ۳۷ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه در بین ۷۴ اسکی باز که به خط پایان رسیدند، پنجاه و هشتم شود.

در ایم بخش مارسل هرشر از اتریش با زمان دو دقیقه و ۱۸ ثانیه و چهار صدم ثانیه قهرمان شد. هنریک کریستوفرسن از نروژ با زمان دو دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه به عنوان نائب قهرمانی دست یافت و آلکسیس پینتورالت از فرانسه با ثبت زمان دو دقیقه و ۱۹ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه به مدال برنز دست یافت.

ایسنا: در ادامه‌ المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ کره جنوبی صبح امروز (یکشنبه) رقابت‌های اسکی آلپاین در ماده مارپیچ بزرگ برگزار شد و محمد کیا دربندسری به عنوان پنجاه و هشتم دست یافت.

——————-

خبرگزاری ایسنا: اتوبوس زاهدان- یزد در فاصله پنج کیلومتری شهرستان مهریز دچار لغزندگی شده که در این حادثه یک نفر کشته و 15 نفر مصدوم شدند
«محسن زاده» رییس بیمارستان فاطمه الزهراء مهریز افزود: این حادثه اتوبوس 16 نفر مصدوم داشته که از متأسفانه یک نفر از مسافران قبلاز انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

این مقام مسئول گفت:‌پنج نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس توسط اورژانس در محل مداوا و 10 نفر مابقی به بیمارستان مهریز منتقل می شوند.

سرگرد«فتاحی» رییس پلیس راه یزد- کرمان در مورد حادثه واژگونی اتوبوس در این محور،‌ اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس ولوو با 16 نفر سرنشین در محور یزد- کرمان فاصله پنج کیلومتری شهرستان مهریز که از مبدا زاهدان به مقصد یزد در حال حرکت بوده بر اثر لغزندگی سطح جاده ناشی از بارش باران واژگون می‌شود.

رییس بیمارستان فاطمه الزهراء مهریز تصریح کرد: سه نفر از مصدومین منتقل شده توسط اورژانس بیمارستان مداوا و مرخص شده، یک نفر به دلیل جراحت عمیق به اتاق عمل منتقل و شش نفر مابقی هم به صورت بستری در این بیمارستان تحت درمان هستند.

خبرگزاری ایسنا: اتوبوس زاهدان- یزد در فاصله پنج کیلومتری شهرستان مهریز دچار لغزندگی شده که در این حادثه یک نفر کشته و 15 نفر مصدوم شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *