امیر، قهرمانی را به پرسپولیس، پاس می‌دهد؟ – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری ایسنا: هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار در شهرهای تبریز و جم پیگیری خواهد شد.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی با دو دیدار آغاز خواهد شد که این بازی‌ها تحت‌الشعاع داربی ۸۶ پایتخت قرار دارد
پارس جم جنوبی – ذوب آهن، ساعت ۱۵

سایپا – فولاد، ساعت ۱۵:۳۰

هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی با دو دیدار آغاز خواهد شد که این بازی‌ها تحت‌الشعاع داربی ۸۶ پایتخت قرار دارد.

جمعه ۱۱ اسفند

در سوی دیگر اما پارس جنوبی می‌تواند در صورت پیروزی برابر ذوب آهن هم پرسپولیس را قهرمان لیگ هفدهم کند و جای ذوب آهن را در رده دوم جدول بگیرد. شاگردان تارتار هفته گذشته شکست را با تساوی مقابل تراکتورسازی عوض کردند.

استقلال – پرسپولیس، ساعت ۱۵:۴۵

پنج‌شنبه ۱۰ اسفند

نتیجه دیدار این دو تیم سرنوشت قهرمانی را می‌تواند در هفته بیست و پنجم مشخص کند. شاگردان قلعه‌نویی در صورت از دست دادن امتیاز مقابل میزبان خود، می‌توانند پایه‌ساز قهرمانی سرخ‌ها در داربی ۸۶ شوند اما شاگردان قلعه‌نویی انگیزه زیادی برای پیروزی در این دیدار دارند زیرا می‌توانند فاصله خود را با تیم‌های ۳۸ امتیازی جدول افزایش دهند.

صنعت نفت آبادان – سیاه جامگان، ساعت ۱۷:۴۰

در سوی دیگر میدان شاگردان جلالی که جزو کاندیداهای کسب سهمیه آسیایی هستند برای باقی ماندن در جمع رقبای خود باید سه امتیاز خارج از خانه را از چنگ تراکتورسازان دربیاورند.

استقلال خوزستان – نفت تهران، ساعت ۱۵:۳۰

بازی‌های هفته بیست و پنجم

پدیده – سپیدرود رشت، ساعت ۱۵:۰۰

نخستین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر در حالی در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد که تراکتوری‌ها به دنبال جبران دو شکست خود در لیگ قهرمانان آسیا هستند. تراکتورسازی با سائلام شکستی را در لیگ تجربه نکرده و می‌خواهد با پیروزی برابر پیکان، خیال خودش را برای خروج از منطقه سقوط راحت کند. آن‌ها هفته گذشته مقابل پارس جنوبی با نتیجه یک بر یک متوقف شدند.

خبرگزاری ایسنا: هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار در شهرهای تبریز و جم پیگیری خواهد شد.

تراکتورسازی – پیکان، ساعت ۱۵، ورزشگاه یادگار امام

در آخرین دیدار فردا نیز استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین دیدار هفته بیست و پنجم را در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۵:۴۵ برگزار خواهند کرد.

سپاهان – گسترش فولاد، ساعت ۱۵:۳۰

پارس جنوبی جم – ذوب آهن، ساعت ۱۵، ورزشگاه تختی جم

شنبه ۱۲ اسفند

تراکتورسازی – پیکان، ساعت ۱۵

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *