جباری: داورِ نامرد نگذاشت برنده شویم + ترفند آنتی مسی در لیگ فرانسه – سایت خبری ورزشی

ایسنا: علی جباری درباره تساوی دو بر دو استقلال برابر العین گفت: متاسفانه شاهکار داوری باعث شد تا استقلال برنده نشود

وی تصریح کرد: قطعا در بازی برگشت العین را می‌بریم. حداقل با اختلاف یک گل با کمک هواداران پیروز می‌شویم. تیم ما واقعا عالی شده است. حسینی هم نشان داد چه دروازه‌بان خوبی است. هواداران بیایند، قطعا العین را شکست می‌دهیم تا صعودمان را تضمین کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: با این همه این نمایش ما عالی بود. این نمایش خوب را به همه استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. ما مساوی نکردیم، در اصل بردیم. تیم ما دوندگی بالایی داشت و تنها اشکالمان اشتباه در پاس‌ها بود که باید درست شود. مطمئنم که شفر برای آن فکر می‌کند. استقلال با استراتژی خوبی بازی کرد.

ایسنا: علی جباری درباره تساوی دو بر دو استقلال برابر العین گفت: متاسفانه شاهکار داوری باعث شد تا استقلال برنده نشود. داورِ نامرد نگذاشت ما برنده شویم. مگر می‌شود دو اشتباه مشکوک بزرگ برای یک تیم بکنید؟ گویا او نمی‌خواست ما برنده شویم.

——————-

ورزش سه: باشگاه مارسی بهترین راه را برای مقابله با سبک جالب ضربات ایستگاهی لیونل مسی یافته است.

 لیونل مسی در فصل جاری 6 بار از روی ضربات ایستگاهی موفق به گلزنی شده و هنر خود را در این زمینه به رخ کشیده است

ترفند آنتی مسی در لیگ فرانسه

 لیونل مسی در فصل جاری 6 بار از روی ضربات ایستگاهی موفق به گلزنی شده و هنر خود را در این زمینه به رخ کشیده است.

حالا بازیکنان مارسی این هفته برای مقابله با این روش از راه جالبی استفاده کردند که می تواند الگوی دیگر تیم ها برای نجات از دریافت این سبک گل ها باشد. یک بازیکن پشت دیدار دفاعی به صورت نشسته پنهان شد تا اگر بازیکن حریف تصمیم گرفت توپ را از زیر دیوار رد کند، به این مدافع برخورد کند.

اما شاید متفاوت ترین گل مسی هفته گذشته برابر خیرونا به ثمر رسید که با استفاده از بالا پریدن بازیکنان حریف، توپ را از زیر پای آنان عبور داد و موفق به گلزنی شد. البته در گذشته ستاره هایی چون کوتینیو و رونالدینیو نیز از این سبک استفاده کرده بودند.

ورزش سه: باشگاه مارسی بهترین راه را برای مقابله با سبک جالب ضربات ایستگاهی لیونل مسی یافته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *