هشتگ توییتری علیه العین و دیگران! – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: بعد از سوت پایان بازی العین و استقلال تهران که با تساوی 2-2 به پایان رسید ، بسیاری از رسانه‌های اماراتی در فضای مجازی به خصوص توییتر انتقادات فراوانی به تیم‌های خود وارد کردند و عملکرد نمایندگان خود را به سخره گرفتند

لازم به ذکر است دور برگشت رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از هفته آینده شروع می‌شود و دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن در کشور امارات به ترتیب مقابل الوصل و الوحده قرار می‌گیرند و استقلال و تراکتور در خانه از العین و الجزیره پذیرایی می‌کنند .

تیم‌های ما از مجموع 36 امتیاز دور رفت ، فقط موفق به کسب 7 امتیاز شده اند.

هشتگ توییتری علیه العین و دیگران!

ورزش سه: بعد از سوت پایان بازی العین و استقلال تهران که با تساوی 2-2 به پایان رسید ، بسیاری از رسانه‌های اماراتی در فضای مجازی به خصوص توییتر انتقادات فراوانی به تیم‌های خود وارد کردند و عملکرد نمایندگان خود را به سخره گرفتند . تصویر زیر از دیروز در بیشتر صفحات اماراتی آمده و در آن گفته شده است :

حال به نظر می‌رسد انتقادات رسانه‌ها و کارشناسان اماراتی از تیم‌های کشورشان به اوج خود رسیده است و به اشکال مختلف عملکرد چهار نماینده فوتبال این کشور به سخره گرفته می‌شود . یکی دیگر از کارشناسان اماراتی پیش از این اعلام کرده بود داشتن چهار نماینده برای امارات در آسیا زیاد است . مجموع چهار تیم ما موفق به دریافت هفت امتیاز شده‌اند. در حالی که از کشورهای دیگر ، فقط یک تیم این امتیاز را به دست آورده است .

تیم العین بدون برد ، از مسابقات خود 3 امتیاز به دست آورده است .تیم الجزیره هم با 4 امتیاز و کسب یک برد ، بهترین تیم اماراتی تا به اینجا در آسیا محسوب می‌شود . تیم الوصل امارات هم با تحمل 3 شکست پیاپی ، فقط یک گل وارد دروازه حریفان کرده و از طرف دیگر الوحده با دریافت ده گل ، 3 شکست متوالی به خود دیده است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *