ونگر: این گتوزو است که باید به من مشاوره بدهد! + بازیکنانم فراموش کرده‌اند که چقدر خوب هستند – سایت خبری ورزشی

ورزش سه: آرسن ونگر سرمربی آرسنال از غیبت هکتور بیرین در دیدار برابر میلان خبر داد.

 فردا شب توپچی ها در شرایطی مهمان میلان هستند که در هفته های اخیر شکست های متوالی فراوانی را تجربه کرده اند و شرایط خوبی ندارند
 فردا شب توپچی ها در شرایطی مهمان میلان هستند که در هفته های اخیر شکست های متوالی فراوانی را تجربه کرده اند و شرایط خوبی ندارند.

ونگر: این گتوزو است که باید به من مشاوره بدهد!

پس ما باید از شانس لیگ اروپا استفاده کنیم اما این موضوع باعث افزایش فشار روحی ما خواهد بود اما من هم فکر می کنم این یک فرصت خوب است. وقتی شما می خواهید نشان دهید که کیفیت و قدرت لازم را دارید، این اتفاق در روزهای دشوار امکان پذیر است.”

ونگر گفت: “بیرین دچار آسیب دیدگی شده و به همراه ما به میلان سفر نکرد اما مصدومیت او طولانی مدت نیست. لاکازت نیز علیرغم آغاز کردن تمرینات خود هنوز آماده حضور در میدان نیست.

من توصیه زیادی به گتوزو ندارم و مردی بسیار باتجربه است. فکر می کنم با توجه به عملکرد نه چندان خوب من، این گتوزو است که باید به من مشاوره بدهد.

لیگ اروپا تنها شانس ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان است و این باعث می شود که من در مورد سال گذشته نیز فکر کنم. فصل قبل ما 75 امتیاز در لیگ برتر کسب کردیم و با یک امتیاز اختلاف لیگ قهرمانان را از دست دادیم.

ورزش سه: آرسن ونگر سرمربی آرسنال از غیبت هکتور بیرین در دیدار برابر میلان خبر داد.

——————-

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است که دلیل نتایج ضعیف تیمش این است که بازیکنانش فراموش کرده اند که چقدر خوب هستند
بازیکنانم فراموش کرده‌اند که چقدر خوب هستند

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است که دلیل نتایج ضعیف تیمش این است که بازیکنانش فراموش کرده اند که چقدر خوب هستند.

با این وجود، آنها توانستند به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برسند و فردا شب در دیدار رفت این مرحله، در سن سیرو میهمان میلان خواهند بود. ونگر معتقد است که برای بازگشت به مسیر پیروزی، بازیکنانش باید کیفیت شان را به یاد بیاورند.

او به خبرنگاران گفت:” اول از همه، فکر می کنم که بازیکنان کمی تحت تاثیر قرار گرفته اند زیرا می خواهند پیروز شوند. در زندگی شما خیلی سریع فراموش می کنید که چقدر خوب هستید. بازیکنان خیلی زود باید ذهنیت شان را تغییر بدهند.

آنها باید روی کاری که بهتر می توانند انجام بدهند، تمرکز کنند و آنچه را که نمی توانند خوب انجام بدهند، تشخیص بدهند و خیلی نگران نتایج بد نباشند.”

 آرسنال در 4 دیدار اخیرش در همه رقابت ها شکست خورد؛ از جمله دو شکست 3-0 مقابل منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه و لیگ برتر، باخت 3-2 به اوسترشوندز در لیگ اروپا.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *