رشیدی: راه‌آهن فقیرترین باشگاه ایران است – سایت خبری ورزشی

خبرگزاری تسنیم: حسین رشیدی درباره شرایط باشگاه راه‌آهن اظهار داشت: با همت و غیرت بچه‌ها، توانستیم حداقل دو پیروزی کسب کنیم و برای دیدار مقابل فجر سپاسی روحیه مناسبی داشته باشیم
وی ادامه داد: می‌توانم بگویم راه‌آهن فقیرترین باشگاه فوتبال ایران است و از طرف حامی یا مدیری حمایت نمی‌شود. مدتی است که افراد زیادی، از جمله کسانی که به من نزدیک هستند و حتی درون باشگاه حضور دارند، می‌گویند ما هزینه‌های باشگاه راه‌آهن را پرداخت می‌کنیم، اما به جز دوستانی که نزدیک من هستند و بدون چشمداشتی به ما کمک‌هایی ارائه می‌کنند، کسی به باشگاه راه‌آهن کمکی نکرده است؛ البته باشگاه هزینه زیادی ندارد و مجموع قرارداد اعضای تیم، 30 میلیون تومان است.

خبرگزاری تسنیم: حسین رشیدی درباره شرایط باشگاه راه‌آهن اظهار داشت: با همت و غیرت بچه‌ها، توانستیم حداقل دو پیروزی کسب کنیم و برای دیدار مقابل فجر سپاسی روحیه مناسبی داشته باشیم. تیم ما در این مسابقه دشوار هم برای پیروزی به زمین می‌آید.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن با بیان اینکه این باشگاه با کمترین هزینه در لیگ دسته اول شرکت می‌کند، تصریح کرد: اگر هر کسی به جز نزدیکان خودم و خانواده چند بازیکن تیم، مدعی است که هزینه‌های کلی باشگاه را پرداخت کرده است، اسناد معتبر مالی ارائه کند تا ما کمک او را پرداخت کنیم.

وی با اشاره به دیدار هفته پیش صبا و صرفه‌جویی باشگاه راه‌آهن در هزینه‌ها گفت: ما حتی برای اینکه هزینه اضافی پرداخت نکنیم، صبح بازی با صبا به قم رفتیم و برای برگزاری بازی، مستقیم وارد ورزشگاه شدیم. همچنین باید بگویم احتمال ایحاد تغییراتی در برخی سمت‌های باشگاه راه‌آهن وجود دارد.

« تا خدا به ما توان دهد، به کار خود ادامه می‌دهیم» رشیدی با بیان این جمله خاطرنشان کرد: دو هفته پیش میزبان مس رفسنجان بودیم که درهای ورزشگاه به علت بدهی باشگاه و عدم پرداخت هزینه بازی، بسته بود. با رایزنی‌های من و نیز لطف مجموعه ورزشی راه‌آهن، این مشکل حل شد، اگر کسی مدعی پرداخت هزینه‌های باشگاه است، چرا آن موقع کاری نکرد؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *